Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou oceněny zpravidla tehdy, když si toužíme nerušeně a naplno vychutnat horké letní dny až do pozdních večerních hodin v domě či bytě.

Sítě proti hmyzu jsou efektivní a přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.
 
Proč sítě proti hmyzu?
 • účinná ochrana proto obtížnému hmyzu
 • umožňuje nerušený spánek v letním období
 • perfektní vzhled
 • sladění s oknem či dveřmi
 • minimální potřeba místa
 • vysoká světelná propustnost síťoviny
 • snadná manipulace
 • jednoduché a rychlé čištění
 • nevyžaduje téměř žádnou údržbu
 • možnost dodatečné montáže
 • široký výběr barev dle stupnice RAL nebo výběr z imitací dřeva
 

Pevné sítě s rámem

Pevná síť proti hmyzu s rámem Pevné sítě proti hmyzu s rámem jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a na okně je prakticky neviditelná. Rám o rozměrech 25 x 10 mm je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, imitaci dřeva nebo v RAL provedení. Rám je v rozích spojen plastovými prvky. Tato síť může být zhotovena i v šikmém provedení. Rám je možno uchytit do konstrukce okna několika způsoby. Nejpoužívanější způsob uchycení je pomocí plastových obrtlíků.
 
Technické údaje
typ max. doporučená plocha
sítě pevné 25mm2,5 m²
 

Pevné sítě s límcem

Pevná síť proti hmyzu s límcem Sítě proti hmyzu s límcem jsou určeny pro použití do plastových oken. Rám je opatřen límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Tím je dosaženo lepšího vzhledu sítě a její větší těsnosti. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a na okně je prakticky neviditelná. Rám je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, imitaci dřeva nebo v RAL provedení. Montáž sítě je možno provádět z interiéru. Většinou se provádí pomocí hliníkových otočných háčků o velikostech 15, 17 a 20 mm.
 
Technické údaje
typ max. doporučená plocha
sítě s límcem2,5 m²
 

Pevné sítě dveřní pantové

Síťové dveře si v poslední době získaly velikou oblibu. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a je prakticky neviditelná. Rám o rozměrech 53 x 20 mm je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé nebo v RAL provedení. Rám je v rozích spojen vnitřními plastovými prvky. Síťové dveře lze namontovat se samozavíracími panty, ochrannou lištou proti prokopnutí a dalšími doplňky.

Síť je otočná na dvou až třech závěsech, buď běžných s dovíráním na magnet nebo na pružinových samouzavíracích pantech.
 
Technické údaje
typ max. doporučená šířka max. doporučená výška
síťové dveře120 cm240 cm
 

Rolovací sítě okenní

Okenní rolovací síť proti hmyzu Samonavíjecí síť je možno v době, kdy ji nepotřebujeme, vytáhnout do kastlíku. Je tím docíleno mnohem větší životnosti. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna. Je dodávána v šedé barvě a je prakticky neviditelná. Vodící lišty s kastlíkem jsou standardně dodávány v barvě bílé a hnědé. V případě požadavku je možno dodat v barvě RAL. V případě odsazení sítě od výplně je možnost dodat vynášecí úhelník 40 x 20 mm.


Použití
pro okna
horizontální box - stahování dolů
zajištění ve vodící liště
 
Technické údaje
typ max. plocha min. šířka
samonavíjecí sítě okenní2,5 m²60 cm
samonavíjecí sítě dveřní3 m²
 

Rolovací sítě dveřní

Dveřní rolovací síť proti hmyzu Samonavíjecí síť je možno, v době kdy ji nepotřebujeme, vytáhnout do kastlíku. Je tím docíleno mnohem větší životnosti. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna. Je dodávána v šedé barvě a je prakticky neviditelná. Vodící lišty s kastlíkem jsou standardně dodávány v barvě bílé a hnědé. V případě požadavku je možno dodat v barvě RAL. V případě odsazení sítě od výplně je možnost dodat vynášecí uhelník 40 x 20 mm. K výrobku je možno dodat pro lepší uchycení magnetickou lištu.
 
Použití
pro balkónové dveře
vertikální box - stahování do boku
zajištění magnetem v boční liště
 
Technické údaje
typ max. plocha min. šířka
samonavíjecí sítě okenní2,5 m²60 cm
samonavíjecí sítě dveřní3 m²
Roleta s integrovanou sítí proti hmyzu Roleta s integrovanou sítí proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu
 
Pevné sítě - vzorník
 
Rám sítí pevných standardně dodáváme v barvě bílé, hnědé a imitaci dřeva.
Za příplatek možnost dodání v barvě RAL.
bílá
bílá
hnědá
hnědá
imitace dřeva
imitace dřeva
Vzorník RAL
Vzorník RAL
 
Rolovací sítě - vzorník
Rám sítí pevných standardně dodáváme v barvě bílé, hnědé. Za příplatek se mohou dodat i v barvě RAL.
bílá
bílá
hnědá
hnědá
Vzorník RAL
Vzorník RAL
Poptávkový formulář