Stíníme již přes 26 let

Screeny / svislé clony

Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Screeny / svislé clony

Screeny / svislé clony jsou elegantním, moderním a cenově dostupným řešením, jak interiér zastínit a zároveň omezit proudění teplého či studeného vzduchu.

Instalace svislých clon je cenově velmi příznivá a je použitelná pro všechny typy budov. Svislé clony zvýší obytný komfort a zároveň sníží výdaje na energii.

Svislé clony jsou určeny především pro exteriérové stínění oken, které se provádí pomocí speciální textilie s téměř neomezenou životností a širokou škálou barevných odstínů. Tato textilie zamezí prudkému slunečnímu záření, průniku tepla i nežádoucím pohledům a přitom stále zůstáváte v kontaktu s venkovním prostředím.

Screenové rolety

Screenové rolety, jak zní druhý nejpoužívanější název svislých clon, umí ušetřit nemalé náklady na energie ve Vašem domě. Screenové rolety patří v současné době mezi moderní součást vybavení nízkoenergetických domů. V letních měsících výrazně sníží náklady na klimatizaci, protože velmi efektivně odrazí dopadající teplo. Oproti tomu v zimních měsících sníží náklady na vytápění díky sníženému proudění studeného vzduchu na okna.

SVISLÉ CLONY LOCKSCREEN

Ve svislé cloně LOCKSCREEN je látka uchycena, napnuta a vedena ve speciálních vodících lištách. Díky tomu je extrémně stabilní a vysoce odolná proti silnému větru.

Screenové rolety LOCKSCREEN umožňují realizaci velice rozměrných screenů. V uzavřené pozici slouží také jako ochrana proti hmyzu.

  • max. velikost pro box vel. 89 mm:   (š/v) 200 x 240 cm
  • max. velikost pro box vel. 103 mm:   (š/v) 400 x 300 cm

SVISLÉ CLONY SCREEN

Svislá clona SCREEN patří mezi často používané řešení, kde je látka volně napnutá mezi spodní lištou a boxem. Spodní lišta může být viditelná nebo krytá ve spodním lemu látky.

Stejně jako LOCKSCREEN, i svislá clona SCREEN se hodí pro univerzální použití a záleží jen na Vašich preferencích, které řešení zvolíte.

  • max. velikost pro box vel. 89 mm:   (š/v) 200 x 280 cm
  • max. velikost pro box vel. 103 mm:   (š/v) 400 x 400 cm

SVISLÉ CLONY CABLESCREEN

Screenová roleta CABLESCREEN je třetí a poslední variantou screenových rolet.

Vodící lišty jsou nahrazeny spodní lištou, která je vedena nerezovými lanky a připevněna pomocí upínaků k podlaze nebo oknu.

Screenové rolety se v současnosti stávají nedílnou součástí moderní architektury.

  • max. velikost pro box vel. 89 mm:   (š/v) 200 x 280 cm
  • max. velikost pro box vel. 103 mm:   (š/v) 400 x 400 cm

Výhody použití screenových rolet

Maximální omezení průniku sluneční energie
Absorbují a reflektují velkou část slunečního světla a energie a zabrání tak nechtěnému ohřívání vnitřních prostor budov. Jsou tedy optimální ochranou pro udržení příjemné pokojové teploty a správnou volbou pro stínění oken Vašeho domu.

Ochrana před nepříznivým počasím
V případě, že necháte otevřená okna a máte stažený screen, nemusíte se obávat náhlé změny počasí. Screenové rolety ochrání Váš domov před větrem, deštěm, sněhem, kroupami či jinými nepříznivými vlivy.

Ochranu proti hmyzu a nepříznivým vnějším vlivům
V uzavřené poloze Vám LOCKSCREEN zajistí dokonalou ochranu proti hmyzu a zároveň také zmírní průnik prachu a alergenů do vnitřních prostor budov.

Estetický a moderní vzhled
Screenové rolety jsou také moderním dekoračním prvkem. Díky nadčasovému vzhledu se mohou stát dokonalým stínícím prvkem rodinných domů, administrativních i technických budov.

Poptávkový formulář

TECHNOROL - poptávkový formulář
Dotaz k produktu: Screeny / svislé clony

Poptávka na produkt
window.fluent_form_ff_form_instance_5_3 = {"id":"5","settings":{"layout":{"labelPlacement":"top","helpMessagePlacement":"with_label","errorMessagePlacement":"inline","cssClassName":"","asteriskPlacement":"asterisk-right"},"restrictions":{"denyEmptySubmission":{"enabled":false}}},"form_instance":"ff_form_instance_5_3","form_id_selector":"fluentform_5","rules":{"produkt_field":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[first_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[middle_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[last_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"company":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"city":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"phone":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"},"valid_phone_number":{"value":false,"message":"Phone number is not valid","global":false,"global_message":"Phone number is not valid"}},"email":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"},"email":{"value":true,"message":"This field must contain a valid email","global":false,"global_message":"This field must contain a valid email"}},"description":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"terms-n-condition":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global_message":"This field is required","global":true}}}};

LÁTKY PRO CLONY

Mezi standardní druhy látek patří látky Screen a Soltis. Screenová látka je utkána ze skelných vláken potažených PVC materiálem. Screenové látky se díky použití sklených vláken vyznačují velkou odolností proti větru, změně teplot a vlhkosti. Screenová látka umožňuje díky tkaní z vláken různé barevné kombinace a tím i nabízí jedinečnost Vašeho designu.

Screenová látka se vyznačuje svojí pravidelnou strukturou tkaní.

Látka Soltis je oproti Screenu vyrobena odlišnou technologií a to složením z polyesterových vláken. Při tkaní jsou vlákna předepnuta, což zaručuje vysokou pevnost. Dále je tkanina potažena vrstvou PVC materiálu, která zaručuje vysokou barevnou stálost.

Screenové rolety jsou velmi variabilní a lze je použít při zastínění několika pater budovy jediným kusem látky. Navíc při dešti můžete nechat otevřená okna a plně si vychutnat čerstvý vzduch, protože díky screenům Vám nenaprší do oken.

 

BAREVNÁ PROVEDENÍ LÁTEK A PROFILŮ

Barevná provedení látek a profilů 2013

crosschevron-down