Stíníme již přes 26 let

Rolovací pergoly

Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Rolovací pergoly

Hliníkové rolovací pergoly jsou vhodné pro zákazníka, který se chce odlišit. Ať už se jedná o luxusní slunečníky, nebo specifickou membránovou architekturu, společným jmenovatelem je nejvyšší kvalita zpracování a skvělé vlastnosti při stínění.

Podle Vaší potřeby jste schopni nakládat se zastřešením. Tyto pergoly jsou navrženy tak, aby byly snadno ovladatelné a přizpůsobitelné podle potřeb uživatele. Při silném slunečním svitu máte možnost mít kompletně vytaženou pergolu, naopak při nepříznivém počasí není problém mít pergolu zataženou podle vaší potřeby.

Rolovací pergoly jsou oblíbené zejména pro svou praktičnost a moderní vzhled. Jsou perfektní pro vytvoření venkovních obývacích prostor, teras a zahradních restaurací, kde mají být lidé chráněni před slunečními paprsky nebo drobným deštěm, aniž by ztratili kontakt s přírodou. Tyto pergoly mohou být také vybaveny doplňkovými prvky, jako jsou integrované LED světla, nebo bočním stíněním v podání screenových rolet.

Tato rubrika nabízí atypické stínící prvky do exteriéru a luxusní využití volného prostoru. V naší nabídce můžete najít rolovací pergoly od značek Stobag a Lewens.

Naše nabídka rolovacích pergol

Konfigurator

Rolovací pergoly Lewens

Lewens rolovací pergola je symbolem luxusu a funkčnosti pro vaši zahradu. S elegantním designem a inovativní technologií vám poskytuje optimální kontrolu nad stínem a světlem. Tato pergola je vyrobena z…
Rolovací pergoly Lewens

Rolovací pergoly Stobag

Jedná se o cenově nejdostupnější typy, které však zachovávají veškeré výhody tohoto typu stínění. Cenová efektivita těchto základních typů je dosažena absencí horního nebo úplného krytí, které je však možné…
Rolovací pergoly Stobag

Poptávkový formulář

TECHNOROL - poptávkový formulář
Dotaz k produktu: Rolovací pergoly

Poptávka na produkt

crosschevron-down