Stíníme již přes 26 let

Zateplené zimní zahrady

Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Zateplené zimní zahrady

Zateplené zimní zahrady Vám poskytují perfektní prostor, který spojuje pohodlí interiéru s krásou venkovní přírody. Konstrukce zateplené zimní zahrady díky svým tepelně izolačním vlastnostem umožňuje využití zimní zahrady po celý rok, bez ohledu na venkovní teploty, a nejenže chrání rostliny před nepříznivými podmínkami, ale také nabízejí příjemné místo k odpočinku a relaxaci. Zateplená zimní zahrada je velmi lehko vytopitelná na pokojovou teplotu, především díky podlahovému, nebo klasickému topení. Pokud hledáte zimní zahradu s využití pouze pro teplejší počasí, najdete je v sekci sezónních zimních zahrad.

Obrovskou výhodou zateplených zimních zahrad je jejich využití jako rozšíření obytného prostoru. Jsou ideálním místem pro Vaše oblíbené aktivity, jako mohou být čtení, odpočinek, nebo setkávání s přáteli a rodinou, přičemž si můžete užívat krásné výhledy do zahrady i v zimních měsících.

U zateplených zimních zahrad využíváme výhradně termoregulační izolované dvojsklo, nebo trojsklo. Na výběr máte z dvou typů posuvných bočník skel, kterými jsou posuvné zasklení a pevné zasklení. Posuvné zasklení Vám dodává možnost pomocí posouvání bočních skel do stran otevřít zimní zahradu volnému prostranství a čistému vzduchu. Naopak pevné zasklení funguje na principu otevírání zimní zahrady pomocí hliníkových dveří.

V naší nabídce můžete najít téměř všechny hladké, ale i strukturované barevné kombinace, Proto jsme Vaši zimní zahradu schopni vytvořit přesně podle Vašeho přání.

Konfigurator

Poptávkový formulář

TECHNOROL - poptávkový formulář
Dotaz k produktu: Zateplené zimní zahrady

Poptávka na produkt

crosschevron-down