Stíníme již přes 26 let

Dřevěné žaluzie

Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie nabízejí veškeré výhody běžných horizontálních žaluzií, avšak vnáší do interiéru dotek luxusu a přírody. Hodí se proto do společenských a reprezentativních prostor, nebo jako praktický a designový doplněk bytů a kanceláří.

Lamely dřevěných žaluzií jsou vyráběny z kvalitního a trvanlivého dřeva pro zachování dlouhodobé barevné a tvarové stálosti.

Dřevěné žaluzie 25 a 35 mm

Dřevěné horizontální žaluzie 20 a 35mm jsou vyrobené z vysoce kvalitního dřeva a vytvářejí v interiéru použitím přírodního materiálu dojem útulnosti a přirozenosti. Příznivé jsou také ekologické vlastnosti produktu. Horní ochranná lišta, spodní nosník a ostatní detaily jsou vyrobeny ze dřeva v přibližné barvě lamel. K dispozici jsou různé druhy montážních úchytů bez nutnosti šroubování a dále také možnost montáže bez mechanického zásahu do okna.

Dřevěné žaluzie 50 a 63 mm

Dřevěné horizontální žaluzie 50 a 63mm nalézají uplatnění jako reprezentativní a vysoce účelový doplněk bytů, kanceláří, společenských místností a všude tam, kde je třeba docílit protisluneční ochrany a estetického účinku zároveň.

Poptávkový formulář

TECHNOROL - poptávkový formulář
Dotaz k produktu: Dřevěné žaluzie

Poptávka na produkt
window.fluent_form_ff_form_instance_5_3 = {"id":"5","settings":{"layout":{"labelPlacement":"top","helpMessagePlacement":"with_label","errorMessagePlacement":"inline","cssClassName":"","asteriskPlacement":"asterisk-right"},"restrictions":{"denyEmptySubmission":{"enabled":false}}},"form_instance":"ff_form_instance_5_3","form_id_selector":"fluentform_5","rules":{"produkt_field":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[first_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[middle_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[last_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"company":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"city":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"phone":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"},"valid_phone_number":{"value":false,"message":"Phone number is not valid","global":false,"global_message":"Phone number is not valid"}},"email":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"},"email":{"value":true,"message":"This field must contain a valid email","global":false,"global_message":"This field must contain a valid email"}},"description":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"terms-n-condition":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global_message":"This field is required","global":true}}}};

crosschevron-down