Stíníme již přes 26 let

Kazetové markýzy

Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Kazetové markýzy

Kategorie polokazetových a celkokazetových markýz je na pořízení finančně o něco náročnější, než základní typy markýz, nicméně výhodou je, že je stínící látka lépe chráněna proti vlivům počasí.

Hlavní předností polokazetových a celkokazetových markýz je kromě lepšího zakrytí stínící látky také vysoká estetická hodnota. Stínící vlastnosti jsou shodné se základní verzí markýz.

Další typy markýz naleznete na stránce markýzy.

Kazetové markýzy

Označení kazetové markýzy je odvozeno ze způsobu uchování stínící látky v krycí schránce - tzv. kazetě. Kazeta chrání potah markýzy před atmosférickými vlivy a znečištěním prachovými částicemi. Zajišťuje tak její delší životnost.

Podobná situace je u markýz polokazetových, avšak v tomto případě je kryt umístěn pouze z horní strany markýzy. Stínící látka je tak méně chráněna před znečištěním prachem (zejména při větru).

Markýza na balkon

Instalace markýzy na balkon v běžných podmínkách nepředstavuje problém - s omezením prostoru a ztíženými podmínkami instalace si zkušený montér snadno poradí. Jistá omezení přináší až balkony ve vyšších patrech budov, které vyčnívají nad okolními domy - je nutné počítat s možností nepříznivých povětrnostní podmínek.

Důvodem instalace markýzy na balkon nemusí být jen ochrana před sluncem, ale také touha po klidu a soukromí. V takových případech doporučujeme zvážit instalaci bočních markýz nebo robustnějších screenových rolet.

Konfigurator

Kazetové markýzy Lewens

Kazetové výsuvné markýzy Lewens tvoří německé spolehlivé a robustní konstrukce Lewens a potahové materiály od italského výroce Para. Další typy markýz naleznete na stránce markýzy.
Kazetové markýzy Lewens

Kazetové markýzy Selt

Kazetová markýza od značky Selt je dokonalým spojením elegance a funkčnosti pro vaše venkovní prostory. S moderním designem a odolnými materiály chrání před slunečním žárem i nepříznivým počasím. Díky svému…
Kazetové markýzy Selt

Kazetové markýzy Stobag

Ať už na balkon nebo terasu, markýzy jsou klasikou mezi stínícími produkty. Markýzy STOBAG jsou ideální volbou pro vytvoření nesrovnatelné atmosféry. Další typy markýz naleznete na stránce markýzy.
Kazetové markýzy Stobag

Poptávkový formulář

TECHNOROL - poptávkový formulář
Dotaz k produktu: Kazetové markýzy

Poptávka na produkt

crosschevron-down