Stíníme již přes 26 let

Moderní hliníkové pergoly

Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Moderní hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly si získávají stále větší oblibu, protože na rozdíl od dřevěných nepotřebují žádnou pravidelnou údržbu. Mohou sloužit nejen jako kryté posezení u domu, ale také pro další účely, například jako zastřešení vchodových dveří, přístřešek u domu pro automobil, případně pro zastřešení vířivky nebo domácího bazénu. 

Bezúdržbové hliníkové pergoly se dají objednat jako stavebnice a smontovat svépomocí, nebo si můžete domluvit i instalaci hliníkové pergoly na klíč. Výhodou je dlouhá životnost i možnost vybrat si barevné provedení podle svých preferencí. 

Na výběr je řada modelů v podstatě pro jakýkoli prostor, ať už se jedná o terasy či balkony. Hliníkové pergoly mohou být obdélníkové, čtvercové, rohové i na míru. Dodávají se bez zastřešení, se střechou z polykarbonátu, tvrzeného skla a na přání i s jinými krytinami. Mohou, ale nemusí mít boční stěny, vše se dá přizpůsobit vašim potřebám. 

Jedním z výrazných prvků hliníkových pergol je možnost ovládání. Mnoho z nich je vybaveno automatizovanými systémy, které umožňují snadné otevírání a zavírání, regulaci stínu a přizpůsobení se aktuálním povětrnostním podmínkám. Tato flexibilita umožňuje vytvářet různé atmosféry a prostředí podle potřeby. Některé pergoly mají integrované osvětlení, reproduktory a další moderní prvky, což z nich činí více než jen stínící konstrukce, ale také součásti technologicky vyspělých venkovních prostorů.

Hliníkové pergoly lze doplnit také o venkovní rolety či žaluzie. Také samotná konstrukce může být u pergoly variabilně pevná nebo pohyblivá, včetně možnosti elektrického ovládání. 

Moderní hliníková pergola zvětší váš obytný prostor a dopřeje vám příjemné chvíle s pohledem do zahrady, nebo praktické zastřešení všeho, co potřebujete.

Estetický design moderních pergol se rovněž vyvinul. Architekti a designéři vytvářejí pergoly s minimalistickými liniemi, které ladí s moderním urbanistickým prostředím. Výběr materiálů a barev umožňuje přizpůsobení pergoly celkovému stylu domu a zahrady.

Konstrukce hliníkové pergoly může být pevná nebo pohyblivá, přičemž samozřejmostí je možnost elektrického ovládání. Při horním zakrytí Vás hliníková pergola ochrání před sluncem a deštěm, boční zakrytí zajistí ochranu proti větru. I zakrývací prvky je možné ovládat elektricky nebo manuálně. Na výběr je také celé řada elektronického vybavení (senzory větru, deště apod.)

S výběrem klasické pergoly Vám poradíme - seznámíme Vás s technickými možnostmi instalace a pomůžeme Vám vybrat ten správný typ pergoly pro Vás.

Klasické pergoly

Klasické hliníkové pergoly jsou kompletně vyrobeny z originálních dílů. Pergoly klasického typu jsou kompletně vyráběny v České republice. K výrobě pergol používáme hliníkové profily čtvercového tvaru. Jedná se o celohliníkový stavebnicový systém,…
Klasické pergoly

Pergola se sklem a markýzou

Hliníkové pergoly se sklem a integrovanou markýzou jsou luxusní kombinací elegance a praktičnosti. Naše pergoly nabízejí optimální stín a ochranu před UV zářením. Díky integrované markýze můžete snadno regulovat světlo…
Pergola se sklem a markýzou

Rolovací pergoly

Hliníkové rolovací pergoly jsou vhodné pro zákazníka, který se chce odlišit. Ať už se jedná o luxusní slunečníky, nebo specifickou membránovou architekturu, společným jmenovatelem je nejvyšší kvalita zpracování a skvělé vlastnosti…
Rolovací pergoly

Bioklimatické pergoly

Bioklimatická pergola je inovativní konstrukce navržená pro maximální přizpůsobivost venkovnímu prostředí. Součástí jsou nastavitelné lamely, které umožňují regulaci slunečního záření, větru a deště. Lamely disponují naklápěcím slunolamem s možným úhlem…
Bioklimatické pergoly

Pravoúhlé pergoly

Hliníkové pravoúhlé pergoly jsou stylovým a funkčním prvkem pro vaše venkovní prostory. S jejich elegantním designem a odolnou konstrukcí nabízejí stín a ochranu před sluncem a deštěm. Ideální pro relaxaci,…
Pravoúhlé pergoly

Pergoly na míru

Oblíbené hliníkové pergoly se dodávají jak ve standardizovaných rozměrech, tak i na míru pro velikostí i tvarem atypické terasy nebo balkony. Variabilní je také barevnost konstrukce, možnosti zasklení i další…
Pergoly na míru

Moderní dřevěné pergoly

Dřevěné pergoly na zahradu poskytují uživatelům spoustu výhod. Z malého kousku zahrady nebo terasy Vám dřevěná pergola vytvoří relaxační zónu na čerstvém vzduchu, kterou můžete využívat k práci i odpočinku. Je možné…
Moderní dřevěné pergoly

Posuvné pergoly

U posuvných pergol se pohybuje markýzou, která tvoří svrchní část pergoly. Markýzu lze jednoduše roztahovat a stahovat podle aktuálních potřeb uživatele. Hodí se jak k rodinným domům, tak třeba na zahrádky…
Posuvné pergoly

Stínění zimních zahrad

Tato řada markýz je speciálně vyvinuta pro zastínění zimních zahrad. Základní odlišnost je již v samé konstrukci markýzy, kde jsou kloubová ramena nahrazena dvojitým pojezdem v kolejnici. Také ovládání je výhradně motorické.
Stínění zimních zahrad

Prístrešky pro auto

Praktický přístrešek na auto chrání váš vůz před nepříznivými povětrnostními podmínkami a UV zářením.
Prístrešky pro auto

Zahradní pergoly

Dle využití lze pergoly dělit na skupiny: vchodové pergoly, dělící pegoly, rohové pergoly, střešní pergoly, brány, loubí apod. Označení zahradní pergoly bychom v této souvislosti použili pro skupinu pergol, které užíváme jako "pergoly pro posezení".

Zahradní pergoly mají vytvořit pocit klidu a soukromí ve vybrané části zahrady. Mohou být uzavřené nebo poskytovat výhled do některé části zahrady. Přirozeným zázemím pro návštěvníky je pevný či mobilní sedací nábytek a přiměřená ochrana před sluncem.

chevron-down