Stíníme již přes 26 let

Zimní zahrady

Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Zimní zahrady

Zimní zahrady jsou určeny jako prosklené stavby, které jsou přistavovány k domům, či budovám a slouží k užívání venkovního prostoru za jakéhokoli počasí. Zimní zahrady Vám poskytují prostor, ve kterém lze relaxovat, setkávat se s Vámi blízkými, nebo také pěstovat a starat se o rostliny s pocitem, že se nacházíte venku.

Zimní zahrady v našem provedení nabízí dva typy bočního zasklení, a to posuvné zasklení a pevné zasklení. Posuvné zasklení si zakládá na principu posouvání bočních skel do stran s možností otevření Vaší zimní zahrady volnému prostranství a čistému vzduchu. Pevné zasklení naopak poskytuje fixní otevírání zimní zahrady pomocí hliníkových dveří.

Mezi hlavní přednosti našich zimních zahrad se bezpochyby řadí tepelná úspora a dlouhá životnost. Zimní zahrady Vám budou poskytovat komfort po celý život. Naše zimní zahrady jsou vyráběny z hliníku a jsou velmi odolné vůči přírodním vlivům. Vkusný vzhled zimních zahrad dokáže dokonale zkompletovat a zkrášlit vaši zahradu, protože se jedná o mistrovské dílo.

Vaše zimní zahrada může být dokonale doplněna horním stíněním v podání stínění zimních zahrad a bočním stíněním v podání screenových rolet.

Dalším skvělým doplňkem do zimních zahrad je LED osvětlení. LED osvětlení poskytuje perfektní světelné podmínky v celém prostoru zimní zahrady a nabízí využití pro tento prostor na 24 hodin denně.

Naše zimní zahrady lze rozdělit na zimní zahrady sezónní a zimní zahrady zateplené.

Konfigurator

Sezónní zimní zahrady

Sezonní zimní zahrady nejsou z důvodu svých tepelně izolačním vlastnostem vhodné pro nepřetržité vytápění v zimním období, na rozdíl od zateplených zimních zahrad. Z tohoto důvodu si sezonní zimní zahrady najdou využití…
Sezónní zimní zahrady

Zateplené zimní zahrady

Zateplené zimní zahrady Vám poskytují perfektní prostor, který spojuje pohodlí interiéru s krásou venkovní přírody. Konstrukce zateplené zimní zahrady díky svým tepelně izolačním vlastnostem umožňuje využití zimní zahrady po celý rok,…
Zateplené zimní zahrady

Poptávkový formulář

TECHNOROL - poptávkový formulář
Dotaz k produktu: Zimní zahrady

Poptávka na produkt
window.fluent_form_ff_form_instance_5_3 = {"id":"5","settings":{"layout":{"labelPlacement":"top","helpMessagePlacement":"with_label","errorMessagePlacement":"inline","cssClassName":"","asteriskPlacement":"asterisk-right"},"restrictions":{"denyEmptySubmission":{"enabled":false}}},"form_instance":"ff_form_instance_5_3","form_id_selector":"fluentform_5","rules":{"produkt_field":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[first_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[middle_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[last_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"company":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"city":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"phone":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"},"valid_phone_number":{"value":false,"message":"Phone number is not valid","global":false,"global_message":"Phone number is not valid"}},"email":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"},"email":{"value":true,"message":"This field must contain a valid email","global":false,"global_message":"This field must contain a valid email"}},"description":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"terms-n-condition":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global_message":"This field is required","global":true}}}};

crosschevron-down