Stíníme již přes 26 let

Rolovací garážová vrata

Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata jsou synonymem pro kvalitní, bezpečná a přitom cenově dostupná vrata. Svým konstrukčním řešením umožňují maximální využití prostoru garáže bez nároku na větší stavební úpravy.

Rolovací garážová vrata jsou vhodná pro použití při montáži do otvoru, za otvor i před otvor.

Rolovací garážová vrata zároveň nevytváří žádné překážky na stropě garáže - lamely se rolují do hliníkového boxu.

Velikosti schránek (boxů), do kterých se vratové lamely rolují, jsou 250 x 250, 300 x 300 a 400 x 400 mm. O velikosti boxu rozhoduje použitý profil a samozřejmě výška vrat.

Rolovací vrata jsou tvořena hliníkovými nebo ocelovými lamelami (s výplní z polyuretanové pěny nebo bez výplně), které tvoří pancíř vrat. Ten je ve většině případů navíjen do boxu, který bal opticky skryje. Vrata je možné vybavit také prosvětlovacími nebo provzdušňovacími lamelami.

Rolovací garážová vrata technorol

Rolovací garážová vrata TECHNOROL jsou vyrobena z hliníkových profilů, které jsou plněny polyuretanovou výplní. Vodící lišty jsou z hliníkových slitin, které zajišťují naprostou odolnost proti korozi.
Rolovací vrata TECHNOROL Vám zajistí bezporuchové ovládání i v období zimních měsíců - námraza nikdy nepronikne dovnitř Vaší garáže.
Použité komponenty vrat jsou od Belgické firmy BILDING PLASTIC.

Proč právě rolovací garážová vrata?

Minimální nároky na prostor uvnitř i vně garáže
lamelový bal vrat má minimální nároky na prostor

Maximální využití prostoru vaší garáže
díky minimálním nárokům na prostor umožní rolovací vrata maximálně využít prostor garáže

Bezpečný a bezproblémový provoz
v případě vybavení bezpečnostní koncovou lištou se vrata při pohybu dolů při najetí na jakoukoliv překážku automaticky zastaví

Ochrana vašeho majetku - kvalitní zabezpečení Vašeho objektu
při použití ocelových lamel se podstatně zvýší odolnost vrat proti vloupání

Možnost odvětrání a prosvětlení vrat pomocí speciálních lamel
výhoda, kterou umožňuje jen systém rolovacích lamelových vrat

Minimální nároky na údržbu vrat

Minimalizované náklady na opravu vrat v případě poškození
v případě poškození vrat budou vyměněny pouze vadné lamely - uspoříte za výměnu celé sekce vrat

Mechanické nebo automatické ovládání
rolovací vrata tvoří nedílnou součástí vizáže vašeho domova či provozu, proto vám nabízíme široký výběr standardních barev a imitace dřeva. Kromě standardních odstínů jsme schopni nalakovat vaše vrata dle Vašeho přání v jakémkoliv odstínu barevné stupnice RAL.

Ovládání vrat

Výběr ovládání rolet záleží pouze na Vás. Vyberte si z následujících možností:

 • manuální ovládání pomocí kompenzační pružiny
 • ovládání motorem
 • ovládání motorem s nouzovým ovládáním (NHK) či záložním zdrojem UPS

Ovládací prvky elektromotorů

 • spínač
 • klíčový spínač
 • dálkové ovládání

Bezpečnostní prvky

 • fotobuňky - infrazávora
 • optoelektronická bezpečnostní koncová lištaň

Lamely

Válcované hliníkové lamely s polyuretanovou pěnou. Nejčastěji používaným typem pro privátní vrata je profil 77 x 19 mm (BP77), který vyhovuje pro vrata do šířky 5m a plochy 15 m².

Hliníková válcovaná lamela BP77 (77 x 19 mm) s polyuretanovou pěnou
Technické údaje Velikost boxu - výška vrat
Šířka lamely 20 mm Hřídel 102 mm
Krycí výška 77 mm Rozměry balu Výška vrat
Počet lamel na metr 13 ks 260 cm 2200 mm
Váha 5 kg/m2 280 cm 2600 mm
Max. šířka 5 m 295 cm 3000 mm
Max. plocha 15 m2 340 cm 4000 mm
    365 cm 5000 mm

Poptávkový formulář

TECHNOROL - poptávkový formulář
Dotaz k produktu: Rolovací garážová vrata

Poptávka na produkt
window.fluent_form_ff_form_instance_5_3 = {"id":"5","settings":{"layout":{"labelPlacement":"top","helpMessagePlacement":"with_label","errorMessagePlacement":"inline","cssClassName":"","asteriskPlacement":"asterisk-right"},"restrictions":{"denyEmptySubmission":{"enabled":false}}},"form_instance":"ff_form_instance_5_3","form_id_selector":"fluentform_5","rules":{"produkt_field":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[first_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[middle_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[last_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"company":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"city":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"phone":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"},"valid_phone_number":{"value":false,"message":"Phone number is not valid","global":false,"global_message":"Phone number is not valid"}},"email":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"},"email":{"value":true,"message":"This field must contain a valid email","global":false,"global_message":"This field must contain a valid email"}},"description":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"terms-n-condition":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global_message":"This field is required","global":true}}}};

Možnosti montáže

 • za stavební otvor - standardní montáž
 • před stavební otvor - používá se v případech kdy nechceme snížit světlost otvoru a nemáme v interiéru dostatečné nadpraží
 • do stavebního otvoru - používá se v případech, kdy okolnosti nedovolují namontovat vrata před nebo za otvor a je možné akceptovat snížení světlosti otvoru
Stavební připravenost
 • Velikost nadpraží podle velikosti boxu + 70 mm (250 x 250, 300 x 300, 400 x 400 mm), menší nadpraží může vést ke snížení světlosti otvoru, 70 mm je výška koncového profilu, který musí zůstat ve vodících lištách.
 • Ostění 100 mm na obou stranách.

Barevné provedení

Garážová vrata tvoří nedílnou součástí vizáže vašeho domova, proto vám nabízíme široký výběr standardních barev a imitace dřeva. Kromě standardních odstínů jsme schopni nalakovat Vaše vrata dle Vašeho přání v jakémkoliv odstínu barevné stupnice RAL.

Vzorník

77_01 77_02 77_03
77_04 77_07 77_12
77_13 77_14 77_15
77_30
crosschevron-down