Stíníme již přes 26 let

Klasické pergoly

Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Klasické pergoly

Klasické hliníkové pergoly jsou kompletně vyrobeny z originálních dílů. Pergoly klasického typu jsou kompletně vyráběny v České republice. K výrobě pergol používáme hliníkové profily čtvercového tvaru. Jedná se o celohliníkový stavebnicový systém, kde hliníkový profil tvoří nejvýznamnější prvek.

Moderní systém klasických hliníkových pergol umožňuje různé varianty použití při zachování jednoduchosti montáže a variability tvaru. Jedná se o bezúdržbové provedení, vyznačující se odolností proti povětrnostním vlivům, které je zároveň vkusným doplňkem domů. Životnost systému je velmi vysoká a využití pergol je celoroční.

Při výběru klasické pergoly je však důležité zvážit také individuální potřeby a preference, aby vyhovovala konkrétním požadavkům a stylu daného exteriéru. Každá pergola je vyráběna na míru dle individuálního přání zákazníka.

Pergoly jsou vyráběny primárně jako protidešťové. Horní krytí mohou u pergoly Klasik Poly poskytovat polykarbonátové desky, naopak u varianty Klasik Glass horní krytí tvoří bezpečnostní sklo o tloušťce 8 milimetrů.

Naše pergoly lze umístit do sněhového pásma 3 a mají odolnost vůči větru až do třídy 6. Sklon střechy lze upravit až do 7 stupňů, což činí 14 centimetrů na 1 metru. Skvělým prvkem klasických hliníkových pergol je odtok vody, který je vyřešen kompletním integrovaných okapovým systémem v noze pergoly.

Naše nabídka moderních hliníkových pergol

Konfigurator

Pergola Klasik Glass

Pevná hliníková pergola s vysokou kvalitou za dobrou cenu. Vzhledově nadčasová a rozměrově univerzální pergola se šikmým zastřešením z bezpečnostního skla. Nosná konstrukce pergoly je tvořena zesílenými hliníkovými hranoly, které se upevňují do…
Pergola Klasik Glass

Pergola Klasik Poly

Pevná hliníková pergola s vysokou kvalitou za dobrou cenu. Vzhledově nadčasová a rozměrově univerzální pergola se šikmým polykarbonátovým zastřešením. Nosná konstrukce pergoly je tvořena zesílenými hliníkovými hranoly, které se upevňují do pozednice.…
Pergola Klasik Poly

Pergola Puro

Pevná hliníková pergola s německou kvalitou za rozumnou cenu. Konstrukce hliníkové pergoly Murano Puro od německého dodavatele Lewens je navržena pro každou terasu s požadavkem na zasklení střechy bezpečnostními skly s odtokovým žlabem…
Pergola Puro

Doplňky k hliníkovým pergolám

Zasklení pergoly

Perfektním doplňkem Vaší pergoly může být zasklení pergoly jak rámové, tak bezrámové. Zasklením pergoly docílíte vzniku nezateplené zimní zahrady. V našem provedení nabízí dva typy bočního zasklení, a to posuvné zasklení a pevné zasklení. Posuvné zasklení si zakládá na principu posouvání bočních skel do stran s možností otevření Vaší zimní zahrady volnému prostranství a čistému vzduchu. Pevné zasklení naopak poskytuje fixní otevírání zimní zahrady pomocí hliníkových dveří.

Horní stínění pergoly

Dokonalým doplňkem Vaší pergoly může být horní stínění pergol v podání markýz. Stínění pergoly vás dokonale ochrání před slunečním svitem a vy můžete nerušeně relaxovat v oblasti Vaší pergoly. V naší nabídce můžete najít nejlepší rakouské markýzy Lewens a markýzy Stobag. Tyto markýzy se liší od klasických markýz na ramena v tom, že přední profil jezdí ve vodících lištách a v obou systémech je dokonalý napínací mechanismus, který zajistí perfektní napnutí markýzové látky. Oba typy těchto markýz zaručují dokonalou kvalitu a spolehlivost.

Boční stínění pergoly

Dalším skvělým doplňkem na Vaši pergolu je boční stínění pergol v podání screenových rolet. Screenové rolety slouží jako elegantním, moderním a cenově dostupným řešením, jak interiér zastínit a zároveň omezit proudění teplého či studeného vzduchu z boku pergoly.

LED osvětlení

Skvělým doplňkem pergol je LED osvětlení. LED osvětlení poskytuje perfektní světelné podmínky v celém prostoru pergoly a nabízí využití pro tento prostor na 24 hodin denně.

Poptávkový formulář

TECHNOROL - poptávkový formulář
Dotaz k produktu: Klasické pergoly

Poptávka na produkt
window.fluent_form_ff_form_instance_5_3 = {"id":"5","settings":{"layout":{"labelPlacement":"top","helpMessagePlacement":"with_label","errorMessagePlacement":"inline","cssClassName":"","asteriskPlacement":"asterisk-right"},"restrictions":{"denyEmptySubmission":{"enabled":false}}},"form_instance":"ff_form_instance_5_3","form_id_selector":"fluentform_5","rules":{"produkt_field":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[first_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[middle_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[last_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"company":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"city":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"phone":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"},"valid_phone_number":{"value":false,"message":"Phone number is not valid","global":false,"global_message":"Phone number is not valid"}},"email":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"},"email":{"value":true,"message":"This field must contain a valid email","global":false,"global_message":"This field must contain a valid email"}},"description":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"terms-n-condition":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global_message":"This field is required","global":true}}}};

crosschevron-down