Stíníme již přes 26 let

Pravoúhlé pergoly

Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Pravoúhlé pergoly

Hliníkové pravoúhlé pergoly jsou stylovým a funkčním prvkem pro vaše venkovní prostory. S jejich elegantním designem a odolnou konstrukcí nabízejí stín a ochranu před sluncem a deštěm. Ideální pro relaxaci, venkovní stravování nebo zahradní večírky. Pravoúhlé pergoly lze snadno přizpůsobit vašim potřebám a designovým preferencím, čímž vytvoříte útulné a pohodlné místo pro odpočinek a zábavu.

Jedná se především o pergoly proti dešti, které mají celohliníkovou konstrukci. Konstrukce jsou koncipovány do kubistického stylu. Střechy pravoúhlých pergol tvoří hliníkové krokve s těsnícími gumami pro uložení polykarbonátových desek, nebo bezpečnostního skla.

Samozřejmostí pergol je integrovaný odtok dešťové vody v konstrukci, díky kterému pergola dosahuje maximálního uživatelského komfortu. Pergoly jsou kompletně bezúdržbové a pokaždé jsou vyráběny na míru naším zákazníkům.

Pravoúhlé pergoly mohou být postaveny připojením ke zdi budovy, samostatně stojící nebo jako součást komplexnějších venkovních prostor.

Naše nabídka pravoúhlých pergol

Konfigurator

Pergola BK 2 Glass

Pravoúhlá pergola se zastřešením z bezpečnostního skla. Pergola BK 2 Glass se jako první výrobek svého druhu na našem trhu může pochlubit zcela rovnou konstrukcí a zasklenou střechou. Zastřešení je spádované uvnitř…
Pergola BK 2 Glass

Pergola BK 3 Poly

Pravoúhlá pergola se zastřešením z polykarbonátu za příznivou cenu. Levnější varianta systému Glass. Kvalitní hliníková pergola s polykarbonátovým zastřešením až do maximálních rozměrů 7m x 5m. Nosná konstrukce pergoly je tvořena zesílenými…
Pergola BK 3 Poly

Poptávkový formulář

TECHNOROL - poptávkový formulář
Dotaz k produktu: Pravoúhlé pergoly

Poptávka na produkt

crosschevron-down