Stíníme již přes 26 let

Bezpečnostní rolety

Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Bezpečnostní rolety

Bezpečnostní rolety zvyšují zabezpečení soukromých staveb i komerčních objektů. Použité lamely se vyznačují vysokou pevností a odolností a tvoří pro případné nenechavce často nepřekonatelnou bariéru proti vniknutí.

Další typy rolet naleznete na stránce rolety.

Bezpečnostní rolety Defendroll lze instalovat pro zvýšení zabezpečení nejen soukromých objektů, ale také pro zabezpečení větších ploch, jako jsou výklady obchodů či skleněné stěny kanceláří. Problémem však není ani zabezpečení ploch malých, jako jsou např. přepážky na poštách.

Základem systému je klasický roletový systém, jsou však použity lamely z odolného silnostěnného extrudovaného hliníku. Kdyby k barevnému sladění s objektem nestačil výběr ze základních barev, je k dispozici lakování dle vzorníku barev RAL.  Pro jeden stavební otvor, obchodní výlohu a podobně lze dodat bezpečnostní předokenní roletu od šíře 90 po 280 cm a výšce od 90 do 250 cm. Maximální plocha pro jeden roletový systém je 6,25 m². 

elektropohon Becker

Možnosti ovládání

 • elektropohon

Komponenty rolet

extrudovaná lamela
spodní dopadová lišta
vodící lišta
roletový kastlík

Výhody a nevýhody

Výhody

 • zýšená bezpečnost
 • enormě odolná a pevná roleta
 • milimetrově přesná výroba dle zaměření
 • výroba z kvalitních neměckých nebo belgických komponentů
 • hliníkové materiály s kvalitní povrchovou úpravou
 • možnost výběru jakékoliv barvy dle RAL
 • možnost potažení Renolit folií dle Vašeho výběru
 • pohony BECKER a SOMFY se zárukou 5 let
 • velké množství elektronického příslušenství

Nevýhody

 • přiznaný box
 • vyšší pořizovací náklady
 • výhradně na elektrický pohon
 • menší barevný výběr lamel

Poptávkový formulář

TECHNOROL - poptávkový formulář
Dotaz k produktu: Bezpečnostní rolety

Poptávka na produkt
window.fluent_form_ff_form_instance_5_3 = {"id":"5","settings":{"layout":{"labelPlacement":"top","helpMessagePlacement":"with_label","errorMessagePlacement":"inline","cssClassName":"","asteriskPlacement":"asterisk-right"},"restrictions":{"denyEmptySubmission":{"enabled":false}}},"form_instance":"ff_form_instance_5_3","form_id_selector":"fluentform_5","rules":{"produkt_field":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[first_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[middle_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[last_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"company":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"city":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"phone":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"},"valid_phone_number":{"value":false,"message":"Phone number is not valid","global":false,"global_message":"Phone number is not valid"}},"email":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"},"email":{"value":true,"message":"This field must contain a valid email","global":false,"global_message":"This field must contain a valid email"}},"description":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"terms-n-condition":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global_message":"This field is required","global":true}}}};

Typy lamel

Lamela BP EX 37
Základní parametry
materiál vytlačovaná hliníková lamela
rozměry 37 mm x 9,5 mm
výplň bez výplně
barevnost 4 barvy
Technické údaje Velikost boxu - výška rolety
krycí výška 37 mm hřídel 40 mm 60 mm
tloušťka lamely 9,5 mm rozměry boxu výška rolety
lamel na metr 27 ks 137 x 118
váha 8 kg/m² 150 x 151
max. šířka 3,6 m 165 x 189
max. plocha 9 m² 180 x 243
205 x 305

Barevnost lamel

Roletová lamela BP EX 37

Barevnost rámů

Barvy RAL pro rámy - standardní

Dekory pro rámy - RENOLIT

Vzorník barev RAL Classic

ZOBRAZIT VZORNÍK BAREV RAL CLASSIC

 

crosschevron-down