Stíníme již přes 26 let

Garážová vrata

Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Garážová vrata

Garážová vrata tvoří v současnosti nástroj takřka každodení potřeby, neboť osobní automobil již vlastní zhruba polovina národa.

Garážová vrata však neposkytují jen ochranu majetku, ale tvoří i tepelnou a zvukovou izolaci. Také na provozní spolehlivost a vzhled garážových vrat je kladen stále větší důraz.

Jak tedy nejlépe garáž uzavřít? Existuje několik různých typů garážových vrat - nejjednodušším jsou výklopná vrata. Běžně používaným typem jsou rolovací vrata. Díky svým vynikajícím technickým parametrům a výborným tepelně-izolačním vlastnostem jsou však nejrozšířenější sekční vrata.

Privátní rolovací a sekční garážová vrata jsou určena jak pro standardní garáže, tak i pro dvojgaráže nebo vjezd do hromadných garáží.

Od průmyslových vrat se liší svým vnějším vzhledem a použitým pohonem. Jsou stejně jako průmyslová vrata vyráběna z komponentů určených pro vysoké provozní zatížení. Konstrukce a povrchová úprava zajišťují vysokou provozní spolehlivost a dlouhou životnost.

Naše nabídka látkových garážových vrat

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata jsou synonymem pro kvalitní, bezpečná a přitom cenově dostupná vrata. Svým konstrukčním řešením umožňují maximální využití prostoru garáže bez nároku na větší stavební úpravy. Rolovací garážová vrata jsou vhodná…
Rolovací garážová vrata

Sekční garážová vrata

Výsuvná sekční garážová vrata - spolehlivé, tepelně-izolační a estetické řešení s nadstandardními záručními podmínkami a výhodnou cenou. Garážová vrata jsou určena převážně pro standardní garáže, dvojgaráže nebo vjezd do hromadných garáží. Liší se…
Sekční garážová vrata
chevron-down