Stíníme již přes 26 let

Přístrešky pro auto

Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Přístrešky pro auto

Ne každý má dost velkou garáž pro dvě auta, případně garáž nemá k dispozici vůbec. Pokud chce i tak chránit svůj automobil, vhodným řešením je přístřešek pro auto. Ty se vyrábějí jak z klasického dřeva, tak i z hliníku. 

Moderní hliníkové konstrukce jsou bezúdržbové a na výběr je mnoho variant jak z hlediska designu, tak i materiálu zastřešení (sklo, polykarbonát, hliníkové desky, dřevo…), osvětlení, odvodu vody apod. Střecha může být rovná, zkosená, zaoblená. Záleží jen na tom, pro jaký přístřešek se rozhodnete. Výběr zastřešení je důležitý, aby bylo vaše auto chráněno před nepřízní počasí, včetně lijáků či bouřek s kroupami. 

Dodávají se jak samostojné přístřešky, tak pro zakotvení do fasády z jedné či více stran. Pro větší pohodlí i zabezpečení se k přístřeškům dodává LED osvětlení, včetně čidel pro detekci pohybu. V případě potřeby lze přístřešek doplnit o boční stěny, takže je automobil chráněn nejen shora, ale i ze stran.

Praktický přístrešek na auto chrání váš vůz před nepříznivými povětrnostními podmínkami a UV zářením. Jeho robustní konstrukce a snadná montáž ho dělají ideálním doplňkem pro ochranu vašeho vozu. S přístřeškem můžete zvýšit životnost laku a ochránit interiér před vlivem slunce a deště. Materiál stříšky je z hliníku.

Výhody přístřešku pro auto

  1. Ochrana vozidla před povětrnostními vlivy: Přístřešek pro auto poskytuje spolehlivou ochranu vašeho vozidla před nepříznivými povětrnostními podmínkami, jako jsou déšť, sníh, krupobití, sluneční paprsky a další. Tím může prodloužit životnost laku, snížit riziko korozního poškození a udržet vnitřní části vozidla v lepší kondici.
  2. Prevence před UV zářením: Sluneční paprsky mohou poškodit lakování, interiér a další části vozidla. Přístřešek pro auto poskytuje stín a ochranu před UV zářením, což může zabránit blednutí laku, popraskání plastových částí a snížení celkové estetiky vozidla.
  3. Snížení teploty uvnitř vozidla: Přístřešek může působit jako stínící prvek, což může v letních měsících snížit teplotu uvnitř vozidla. To může být zejména užitečné při ochraně interiéru vozidla, jako jsou sedadla, palubní deska a elektronika, před přehříváním a poškozením.
  4. Zachování hodnoty vozidla: Udržování vozidla pod přístřeškem může pozitivně ovlivnit jeho hodnotu. Vozidlo, které je pravidelně chráněno před vnějšími vlivy, může být v lepším stavu a mít vyšší odhadovanou hodnotu při případné budoucí prodeji nebo výměně.
  5. Pohodlnější nástup a výstup: Přístřešek pro auto poskytuje pohodlný prostor pro nástup a výstup z vozidla, bez ohledu na aktuální povětrnostní podmínky. Tím může zlepšit pohodlí a uživatelskou zkušenost při vstupu do vozidla, zejména za nepříznivého počasí.
Konfigurator

Přístřešek na auto Carport

Konstrukce Carportu vychází z lamelové pergoly, jen zastřešení je provedeno trapézovým plechem namísto lamel. Hliníkové přístřešky pro auta mají dlouhou životnost, integrovaný svod dešťové vody, jsou bezúdržbové a dají se doplnit LED…
Přístřešek na auto Carport

Poptávkový formulář

TECHNOROL - poptávkový formulář
Dotaz k produktu: Přístrešky pro auto

Poptávka na produkt

crosschevron-down