Stíníme již přes 26 let

Akční nabídky pro léto 2024!

Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Léto se netrpělivě blíží a právě proto jsme si pro Vás připravili akční slevy! Vybrali jsme naše 3 nejoblíbenější a nejprodávanější pergoly, ke kterým nabízíme dodatečné slevy. Objednejte do konce léta 2024 a získejte tím nejlepší možnou nabídku!

BIOKLIMATICKÁ PERGOLA BK1S

Dodatečná sleva 10 000 Kč!

Bioklimatická pergola BK1S je inovativní konstrukce, která je navržená pro maximální přizpůsobivost venkovnímu prostředí. Součástí jsou nastavitelné lamely, které umožňují regulaci slunečního záření, větru a deště Bioklimatické pergoly zdůrazňují moderní design, zvyšují hodnotu exteriéru a přidávají funkcionalitu k venkovnímu prostoru. Výhodou bioklimatických pergol je, že poskytují celoroční využití.

PERGOLA INTEGRALE

Dodatečná sleva - Zdarma montáž pergoly!

Pergola Integrale nabízí optimální stín a ochranu před UV zářením. Pergola disponuje již integrovanou markýzou, která dokonale může regulovat světlo a stín. Díky modernímu designu a eleganci si můžete užít luxus venkovního života.

PERGOLA KLASIK GLASS

Dodatečná sleva - Zdarma LED osvělení pergoly!

Pergola Klasik Glass nabízí vysokou kvalitu za nízkou cenu. Jedná se o univerzální pergolu, která disponuje šikmým zastřešením v podání bezpečnostní skla. Výhodou této pergoly je integrovaný odvod vody – voda odtéká okapem v nosném sloupku k zemi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

chevron-down