Stíníme již přes 26 let

Vertikální žaluzie

Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou velmi oblíbenou a rozšířenou ochrannou proti slunečnímu záření. Jsou velmi elegantní a opticky zvětšují prostor na výšku. Na výběr je mnoho různých barev i dekorů. Mezi hlavní výhody vertikálních žaluzií patří snadná regulace míry zastínění, jednoduchost instalace, minimální údržba a cenová dostupnost.

Vertikální žaluzie Blue Line

Vertikální žaluzie Blue line jsou postaveny na horním bílém nosiči z oboustranně lakovaného hliníku o rozměrech 46 x 25 mm. Tento typ může být vybaven látkami z obsáhlého vzorníku, které umožňují sladit žaluzii s každým interiérem. V nabídce je 68 barev a vzorů látek. Materiálem může být 100% polyester, směs polyesteru a bavlny, 100% skleněné vlákno, PVC nebo speciální reflexní látka do počítačových místností. Šířka látek u tohoto typu může být 127 mm nebo 89 mm. Ovládání, které je u tohoto systému možné ve čtyřech variantách, je zajištěno řetízkem a provázkem.

Lamely vertikálních žaluzií
šířky lamel: 127 nebo 89 mm

typ min. šířka max. šířka max. výška max. plocha
Blue line 15 cm 400 cm 400 cm 16 m²

Vertikální žaluzie Blue Line PVC

Vertikální žaluzie Blue line PVC s plastovými lamelami využijete zejména tam, kde jsou vlastnosti klasických látkových žaluzií nedostatečné - v prostorách se zvýšenou vlhkostí či prašností. Systém je postaven na bílém nosiči z oboustranně lakovaného hliníku o rozměrech 46 x 25 mm. Tento typ je vybaveny plastovými lamelami z obsáhlého vzorníku, které umožňují sladit žaluzii s každým interiérem. Šířka lamel u tohoto typu je 89 mm. Ovládání, které je u tohoto systému možné v pěti variantách, je zajištěno řetízkem a provázkem.

Lamely vertikálních žaluzií
šířky lamel: 89 mm

typ min. šířka max. šířka max. výška max. plocha
Blue line PVC 15 cm 400 cm 400 cm 16 m²

Poptávkový formulář

TECHNOROL - poptávkový formulář
Dotaz k produktu: Vertikální žaluzie

Poptávka na produkt
window.fluent_form_ff_form_instance_5_3 = {"id":"5","settings":{"layout":{"labelPlacement":"top","helpMessagePlacement":"with_label","errorMessagePlacement":"inline","cssClassName":"","asteriskPlacement":"asterisk-right"},"restrictions":{"denyEmptySubmission":{"enabled":false}}},"form_instance":"ff_form_instance_5_3","form_id_selector":"fluentform_5","rules":{"produkt_field":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[first_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[middle_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[last_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"company":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"city":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"phone":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"},"valid_phone_number":{"value":false,"message":"Phone number is not valid","global":false,"global_message":"Phone number is not valid"}},"email":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"},"email":{"value":true,"message":"This field must contain a valid email","global":false,"global_message":"This field must contain a valid email"}},"description":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"terms-n-condition":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global_message":"This field is required","global":true}}}};

Vzorník

Materiálem může být 100% polyester, směs polyesteru a bavlny nebo 100% skleněné vlákno.
V nabídce máme mnoho barevných provedení látek:

Shantung 20

Roma 09

Tokyo 16

Itaca 14

Quebec 19

Dunes 36

Reflex 80

Trevira

Supreme

Suntime

Jamaica

Firenze

Capri

Ubrus

crosschevron-down