Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Sklápěcí pergoly

Sklápěcí pergoly, nebo-li lamelové systémy na zastřešení pergol a teras jsou jedinečné systémy, kde si můžete plynule naklápět hliníkové lamely a tím regulovat prostup světla na terasu či balkón. Úplným zavřením lamel získáte střechu odolnou vůči dešti a povětrnostím podmínkám.

Díky nejkvalitnějším materiálům se tyto stínící systémy na pergoly vyznačují vysokou životností a odolností. Nabízíme Vám speciální střechy na Vaše pergoly, lišící se šířkou lamel, rozměry, designem a sklonem lamel. Tyto jedinečné výrobky zcela změní pohled na využití teras, balkónů či restauračních předzahrádek.
 
Další typy pergol naleznete na stránce pergoly.
 

Slunolamy

Slunolamy jsou tvořeny lamelami různých velikostí a tvarů a slouží k vytvoření optimálních světelných a tepelných podmínek. Lamely slunolamů mohou být pevné (nepohyblivé) nebo sklápěcí - odtud označení sklápěcí pergoly. Slunolamy nemusí ležet jen ve vodorovné rovině - lze je umístit i ve svislé či šikmé poloze. Záleží na aplikaci a vkusu majitele.

Slunolamy jsou trvale vystaveny vnějším atmosférickým vlivům a jsou proto odolné proti korozi. Lamely vyspělých sklápěcích systémů disponují speciálními profily, které při úplném uzavření odolají i dešťové vodě a plní tak funkci zastřešení.

 

Sklápěcí pergoly Alaris Placeo

Sklápěcí pergola Alaris Placeo

Samostatně stojící protidešťová pergola
Pergola Alaris Placeo tvoří jedinečný funkční a designový prvek pro Vaši zahradu. Kromě zastínění, zastřešení a regulovatelné ventilace zapůsobí pergola Alaris Placeo také na Vaše emoce svým minimalistickým designem s ostrými pravoúhlými rysy nosné konstrukce a rovnou střechou. Střešní profily jsou díky svému unikátnímu tvaru dokonale vodotěsné a bezpečně odvádí dešťovou vodu mimo prostor pergoly. Dlouhodobou spolehlivost a odolnost sestavy zajišťuje konstrukce z pevné hliníkové slitiny a komponenty z nerezavějící oceli.

Sklápěcí pergoly B-150

Sklápěcí pergola B-150

Vynikající základní model
Plně automatickým naklápěním hliníkových lamel v rozsahu 150° lze regulovat průnik slunečních paprsků takřka v úplném rozsahu. Cenově nenáročná pergola B-150 disponuje 16 cm širokými lamelami, které poskytují komforní zastínění. Případný déšť je odváděn uzavřenými lamelami a okapním žlabem nepozorovaně do bočních svodů, umístěných uprostřed stojin. S volitelným topným tělesem a modulárním systémem stínících clon můžete pohodlně odolat i nepříznivému počasí a vychutnat si zdravý venkovní pobyt od časného jara až do pozdního podzimu!

B-150 XL pergola může být použita jako opěrná konstrukce, samostatně stojící nebo ve spojení s další pergolou B-150 XL. K dispozici je v bílé nebo antracitově šedé barvě.

Sklápěcí pergoly B-150XL

Sklápěcí pergola B-150XL

Plně automatickým naklápěním hliníkových lamel v rozsahu 150° lze regulovat průnik slunečních paprsků takřka v úplném rozsahu. Ekonomicky nenáročná pergola B-150XL přináší extra široké lamely (21 cm), které umožňují širší zastínění a poskytují opticky klidný a vyvážený dojem. Případný déšť je odváděn uzavřenými lamelami a okapním žlabem nepozorovaně do bočních svodů, umístěných uprostřed stojin. S volitelným topným tělesem a modulárním systémem stínících clon můžete pohodlně odolat i nepříznivému počasí a vychutnat si zdravý venkovní pobyt od časného jara až do pozdního podzimu!

B-150 XL pergola může být použita jako opěrná konstrukce, samostatně stojící nebo ve spojení s další pergolou B-150 XL. K dispozici je v bílé nebo antracitově šedé barvě.

Sklápěcí pergoly B-200

Sklápěcí pergola B-200

Se sklápěcí pergolou B-200 zažijete luxusní dovolenou doma. Sklápěcí pergola B-200 je velmi variabilní estetická konstrukce z extrudovaných hliníkových profilů.

Regulaci slunečního záření zajišťují dálkově ovládané robustní hliníkové lamely (16 cm) umístěné ve střeše pergoly. V uzavřeném poloze nepropouští dešťové kapky, voda je navíc odváděna integrovaným odvodňovacím systémem. Lamely lze naklápět až do úhlu 160°. Tím je zajištěna dokonalá ventilace, regulace a ochrana proti slunečním paprskům. Pergoly jsou vyráběny přesně na míru. Lze je vybavit screenovými roletami odolnými proti větru, nebo průhlednými roletami pro perfektní vizuální komfort a zároveň odolnými proti větru i dešti.

Sklápěcí pergoly B-200XL

Sklápěcí pergola B-200XL

Pergola B-200XL je vlajkovou lodí firmy Brustor v oblasti sklápěcích pergol pro rodinný venkovní pobyt. Široké lamely (21 cm) poskytují více světla, lepší ventilaci a vizuálně vytváří harmonický a vyvážený celek. S plně automatickým nakláněním hliníkových lamel lze snadno a pohodlně regulovat intenzitu procházejícího slunečního záření. Čtyři spojené okapní žlaby odvádí dešťovou vodu prostřednictvím okapních trubek, skrytých ve stojinách pergoly. Vestavěné clony (volitelně s průhlednými okny) poskytují jedinečný komfort, který může být umocněn sálavým topným tělesem. Volitelné LED osvětlení v lamelách nebo v rámu vytváří útulné prostředí pro Vaše posezení.

Pergoly B-200XL je možné vzájemně spojovat, takže je možné poskytnout zastínění a ochranu před deštěm pro ještě větší plochy. Standardní barva konstrukce je bílá nebo antracitová, volitelně lze lakovat jakoukoliv barvou ze vzorníku RAL.

 
 
Srovnání parametrů sklápěcích pergol
 
Sklápěcích pergoly - srovnání parametrů
 
 
Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo - instalace Chorvatsko Sklápěcí pergola Alaris Placeo - instalace Chorvatsko Sklápěcí pergola Alaris Placeo - instalace Chorvatsko Sklápěcí pergola Alaris Placeo - instalace Chorvatsko Sklápěcí pergola Alaris Placeo - instalace Chorvatsko Sklápěcí pergola Alaris Placeo - instalace Chorvatsko Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola Alaris Placeo Sklápěcí pergola B-200 XL + screeny Sklápěcí pergola B-200 XL + screeny Sklápěcí pergola B-200 XL + screeny Sklápěcí pergola B-200 XL + screeny Sklápěcí pergola B-200 XL + screeny Sklápěcí pergola B-200 XL + screeny Sklápěcí pergola B-200 XL + screeny Sklápěcí pergola B-200 XL + screeny Sklápěcí pergola B-150 Sklápěcí pergola B-150 Sklápěcí pergola B-150 Sklápěcí pergola B-150 Sklápěcí pergola B-150 Sklápěcí pergola B-150 Sklápěcí pergola B-150 Sklápěcí pergola B-200 Sklápěcí pergola B-200 Sklápěcí pergola B-200 Sklápěcí pergola B-200 Sklápěcí pergola B-200 Sklápěcí pergola B-200 Sklápěcí pergola B-200 Sklápěcí pergola B-200 Sklápěcí pergola B-200 Sklápěcí pergola B-200 Sklápěcí pergola B-200 Sklápěcí pergola B-200 Sklápěcí pergola B-200 Sklápěcí pergola B-200 Sklápěcí pergola B-200 Sklápěcí pergola B-200 Sklápěcí pergola B-200 Sklápěcí pergola B-200 Sklápěcí pergola B-200 Sklápěcí pergola B-200
 
 
Video - představení pergoly B-200
 
 
Poptávkový formulář