Stíníme již přes 26 let

Moderní dřevěné pergoly

Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Moderní dřevěné pergoly

Dřevěné pergoly na zahradu poskytují uživatelům spoustu výhod. Z malého kousku zahrady nebo terasy Vám dřevěná pergola vytvoří relaxační zónu na čerstvém vzduchu, kterou můžete využívat k práci i odpočinku.

Je možné ji vybavit pevnými či zatahovacími stínícími prvky.

Další typy pergol naleznete na stránce pergoly.

Dopoledne Vám vytvoří bezpečný venkovní dětský pokoj ve kterém budete mít děti neustále pod kontrolou, s příchodem kamarádky ji změníte ve vzdušnou kavárnu a večer manžel pouhým přeskupením několika kusů zahradního nábytku v otevřenou zahradní restauraci s grilem.

Zastřešení dřevěné pergoly

Pergoly lze zastřešit různými způsoby, od klasických pevných (nepohyblivých) střech až po moderní zatahovací stínící prvky. Výběr vhodného způsobu zastřešení pergoly je vhodné posuzovat zejména v architektonických souvislostech s okolím (zahradou) a v souvislosti s plánovanými světelnými podmínkami.

Použitím klasických neprůsvitných střešních krytin se ochudíme o podstatnou část přirozeného denního světla a naše pergola se promění v besídku. Klasické krytiny také mohou nepřiměřeně opticky "zatížit" ráz zahrady a ze vzdušné rekrační zóny se rázem stane tuctová zahrada typu nepopulárního podnikatelského baroka.

Pohyblivé stínící prvky vyřeší zastřešení dřevěné pergoly jednoduše a elegantně a přizpůsobí se každé situaci. Moderní materiály pohyblivých clon odolají i krátkému dešti. Při vyšších nárocích na ochranu před deštěm je vhodné kombinovat stínící prvky s průhledným zastřešením. K dispozici je řada materiálů, od polykarbonátových desek až k bezpečnostnímu tvrzenému sklu.

Každý z materiálů má své výhody i nevýhody. Kontaktujte nás, s výběrem vhodné krytiny Vám rádi poradíme.

Zahradní altán

Zahradní altán je prvkem zahradní ozdobné architektury, který přináší majitelům příležitost k celodenímu letnímu pobytu na zahradě. Je druhem zahradního domku, většinou s velkými a uzavřenými okny a prosklenými dveřmi. Varianty velikostí, konstrukcí a uspořádání se však mohou lišit, záleží na stylu zahrady a koloritu okolí.

Zahradní altán je příhodným místem k tvůrčí činnosti v parném, nebo naopak deštivém létě a zároveň poskytuje klid a soukromí ke hrám a odpočinku.

Konfigurator

Poptávkový formulář

TECHNOROL - poptávkový formulář
Dotaz k produktu: Moderní dřevěné pergoly

Poptávka na produkt
window.fluent_form_ff_form_instance_5_3 = {"id":"5","settings":{"layout":{"labelPlacement":"top","helpMessagePlacement":"with_label","errorMessagePlacement":"inline","cssClassName":"","asteriskPlacement":"asterisk-right"},"restrictions":{"denyEmptySubmission":{"enabled":false}}},"form_instance":"ff_form_instance_5_3","form_id_selector":"fluentform_5","rules":{"produkt_field":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[first_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[middle_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[last_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"company":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"city":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"phone":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"},"valid_phone_number":{"value":false,"message":"Phone number is not valid","global":false,"global_message":"Phone number is not valid"}},"email":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"},"email":{"value":true,"message":"This field must contain a valid email","global":false,"global_message":"This field must contain a valid email"}},"description":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"terms-n-condition":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global_message":"This field is required","global":true}}}};

crosschevron-down