Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Rolovací pergoly s prosklením

Rolovací pergoly s prosklením jsou vhodné pro zákazníka, který se chce odlišit. Ať už se jedná o luxusní slunečníky nebo specifickou membránovou architekturu, společným jmenovatelem je nejvyšší kvalita zpracování a skvělé vlastnosti při stínění.

Tato rubrika nabízí atypické stínící prvky do exteriéru a luxusní využití volného prostoru.
 
Další typy pergol naleznete na stránce pergoly.
 

Rolovací pergoly s prosklením TERRADO

Rolovací pergola s prosklením TERRADO

Rolovací pergola s prosklením TERRADO má robustní práškově lakovanou hliníkovou konstrukci s integrovaným zasklením bezpečnostním sklem a nabízí celoroční ochranu před deštěm a sněhem. V nabídce jsou tři varianty výrobku s ohledem na požadovaný vzhled a situaci v místě montáže. U typu GP5100 tvoří příčnou vzpěru v přední části umístěný okap, který je proti průhybu vyztužený ocelovým profilem. Typy GP5200 / GP5300 mají ve vzdálenosti 23 – 100 cm od předního okraje příčnou vzpěru a v přední části buď okap (GP5200), nebo pergolové zakončení (GP5300). Speciální profil pro montáž výrobku v zadní části se dá použít na zeď i na vnější tepelnou izolaci.

Montáž je relativně snadná a časově nenáročná.

 
Rolovací pergola s prosklením TERRADO Rolovací pergola s prosklením TERRADO Rolovací pergola s prosklením TERRADO Rolovací pergola s prosklením TERRADO Pergola s prosklením HIGHLINE + TARGA Pergola s prosklením HIGHLINE + TARGA Pergola s prosklením HIGHLINE + TARGA Pergola s prosklením HIGHLINE + TARGA Rolovací pergola s prosklením TERRADO Rolovací pergola s prosklením TERRADO Rolovací pergola s prosklením TERRADO Rolovací pergola s prosklením TERRADO Rolovací pergola s prosklením TERRADO Rolovací pergola s prosklením TERRADO Rolovací pergola s prosklením TERRADO Rolovací pergola s prosklením TERRADO Rolovací pergola s prosklením TERRADO Rolovací pergola s prosklením TERRADO Rolovací pergola s prosklením TERRADO Rolovací pergola s prosklením TERRADO
 
Poptávkový formulář