Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly jsou kompletně vyrobeny z originálních dílů. K výrobě pergol používáme hliníkové profily čtvercového tvaru. Jedná se o celohliníkový stavebnicový systém, kde hliníkový profil tvoří nejvýznamnější prvek.

Systém umožňuje různé varianty použítí při zachování jednoduchosti montáže a variability tvaru. Jedná se o bezúdržbové provedení, vyznačující se odolností proti povětrnostním vlivům, které je zároveň vkusným doplňkem domů. Životnost systému je velmi vysoká.
 
Další typy pergol naleznete na stránce pergoly.
 

Hliníkové pergoly STANDARD LINE

Hliníková pergola STANDARD LINE

Jako základní konstrukční prvek hliníkových pergol STANDARD LINE je použitý hliníkový profil čtvercového tvaru o velikosti strany 87 mm. Profil obsahuje drážky do kterých lze umístit spojovací prvky, držáky stropních profilů případně látku. Tento systém lze použít jako samostatně stojící i upevněný ke zdi domu. Standardní barevné provedení je v barvě bílá, stříbrná a hnědá. Celou konstrukci lze na přání dodat také v imitaci zlatého dubu nebo třešně. Výhodou použitého materiálu je jeho bezúdržbovost a životnost.

Pergoly v základním provedení nejsou zastřešené ani zastíněné. Jako stínící prvek se používá markýzová, případně pogumovaná látka. Pergoly lze zastřešit například také polykarbonátovými deskami.

Hliníkové pergoly GREENLINE

Hliníková pergola GREENLINE

Základním rysem hliníkových pergol řady GREENLINE je nízká cena a nenáročné provedení. Jejich elegantní konstrukci zastřešuje odolný polykarbonát, který přispívá k jejich dlouhé životnosti a odolnosti.

Vaši novou hliníkovou pergolu GREENLINE vám na požádání smontujeme, nebo na přání dodáme formou stavebnice. V této řadě nabízíme 15 standardních typů provedení s šířkou od 300 do 700 cm.

Hliníkové pergoly PROFILINE

Hliníková pergola PROFILINE

Hliníkové pergoly PROFILINE uspokojí i náročnější zákazníky. Jejich profesionální design dodá každému domu či zahradě reprezentativní vzhled. Vybrat si můžete z 20 standardních typů, ale na přání Vám je dodáme i v jiných rozměrech.

Velkou předností hliníkové pergoly PROFILINE je možnost rozšířit ji do podoby zimní zahrady. V případě potřeby Vám však hliníkovou pergolu PROFILINE přivezeme ve formě stavebnice.

Hliníkové pergoly HIGHLINE

Hliníková pergola HIGHLINE

Hliníkové pergoly HIGHLINE se vyznačují nejluxusnějším provedením. Na jejich konstrukci jsou použity nejkvalitnější materiály jako bezpečnostní sklo a speciální zesílené profily. Kromě standardních dekorů si můžete vybrat až 200 barevných odstínů. Pro ještě elegantnější vzhled mají střešní lišty hliníkových pergol HIGHLINE barvu v odstínu pergoly. Při nákupu máte možnost výběru ekonomičtější varianty hliníkových pergol HIGHLINE ve standardním dekoru.

 
Hliníková pergola HIGHLINE se screeny a střešním podvěsem Hliníková pergola HIGHLINE se screeny a střešním podvěsem Hliníková pergola HIGHLINE se screeny a střešním podvěsem Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly STANDARD LINE Hliníkové pergoly STANDARD LINE Hliníkové pergoly STANDARD LINE Hliníkové pergoly STANDARD LINE Hliníkové pergoly GREENLINE Hliníkové pergoly GREENLINE Hliníkové pergoly GREENLINE Hliníkové pergoly PROFILINE Hliníkové pergoly PROFILINE Hliníkové pergoly PROFILINE Hliníkové pergoly PROFILINE Hliníkové pergoly PROFILINE Hliníkové pergoly PROFILINE Hliníkové pergoly PROFILINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE Hliníkové pergoly HIGHLINE
 
Poptávkový formulář