Stíníme již přes 26 let

Látkové rolety DEN/NOC v kazetce

Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Látkové rolety DEN/NOC v kazetce

Roleta DEN/NOC v kazetce je velmi luxusní výrobek v nabídce textilních rolet. Roleta je vyrobena ze dvou vrstev materiálu s horizontálními pásy, které mají různou absorpci světla - jedna část látky světlo zakrývá, druhá naopak propouští. Vzájemným posouváním těchto vrstev dochází ke zcela plynulé regulaci osvětlení místnosti.

Při hledání způsobu zastínění interiéru bývá hlavním problémem skloubení dvou důležitých požadavků – funkčnosti a estetičnosti. Ideálním řešením v prvním případě jsou stínicí systémy s plynulou propustností světla. Žaluzie – ať už vertikální, nebo horizontální – regulují množství světla vstupujícího do interiéru podle momentální potřeby. Jejich strohost však nemusí mnohým vyhovovat. Hodí se spíše do komerčních prostor, kanceláří apod. Daleko útulnějším řešením pro domov jsou rolety. Ty však nezvládají propouštět sluneční paprsky částečně, mohou být buď stažené, nebo vytažené.

Roleta DEN/NOC je první roletou, která plynulou regulaci světla nabízí. Kombinuje funkčnost žaluzií a estetičnost látkových rolet. Originální koncepce spočívá ve vodorovném dělení stínicí tkaniny na průhledné a neprůhledné pruhy, které se pravidelně střídají. Vzájemným překrýváním dvou vrstev tkaniny dochází k prolínání pruhů a tím i k postupnému propouštění světla.

Na stěnu je DEN/NOC připevněná pomocí elegantního montážního profilu. Toč rolety je hliníková. Jedna strana látky je navinuta na toči, druhá je napevno fixována k zadní části výrobku. Místo klasického pevného spodního profilu má DEN/NOC speciální otočnou zátěžovou lištu, která umožňuje volný pohyb materiálu na principu kladky.

Roleta DEN/NOC se ovládá jednoduše řetízkem, nebo v komfortním provedení elektromotorem. Speciálně pro tento výrobek byla vyvinuta tkanina, která je i smluvně chráněna. Jedná se o 100% polyester s nenáročnou údržbou. Látku je možné čistit nejen nasucho, jako běžné roletové tkaniny, ale také navlhčenou houbou nebo hadříkem.

Z designového hlediska nabízí DEN/NOC zcela nový a originální vzhled, který je vhodný do klasického i moderního interiéru. Působí útulným a zároveň exkluzivním dojmem.

Poptávkový formulář

TECHNOROL - poptávkový formulář
Dotaz k produktu: Látkové rolety DEN/NOC v kazetce

Poptávka na produkt

crosschevron-down