Stíníme již přes 26 let

Japonské posuvné stěny

Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Japonské posuvné stěny

Japonské posuvné stěny získávají v poslední době stále větší oblibu. Kromě zastínění interiéru a stylového dekoračního doplňku přinášejí japonské posuvné stěny také možnost praktického rozdělení prostoru na více částí. Na japonské posuvné stěny je možno umístit jakýkoliv potisk dle přání a potřeb zákazníka.

Japonské posuvné stěny se skládají ze stínícího materiálu a horní hliníkové vodící lišty. Látka je upevněna na pojezdu pomocí suchého zipu. Tento způsob uchycení umožňuje snadnou demontáž, čištění a výměnu látky. Vodící lišta je velice plochá, opticky proto nijak neruší. Díky speciálním kolečkům je pohyb panelů v liště volný a tichý. Japonské posuvné stěny lze montovat na strop i na stěnu.

Možnosti ovládání:

  • ruční
  • ovládací tyčkou
  • provázkem
  • motorem

Panely lze ovládat najednou, nebo každý samostatně.

Šířku posuvných stěn lze volit individuálně. Profil obsahuje dvě, tři, čtyři nebo pět kolejnic.

Materiály pro zhotovení japonských stěn

Výběr materiálů pro zhotovení japonské stěny prakticky nezná omezení. Pro japonské stěny je možné si vybrat z nepřeberné nabídky materiálů na záclony, z nabídky mnoha stovek závěsových dekoračních materiálů a rovněž ze široké nabídky materiálů na klasické rolety. Záleží jen na potřebě a vkusu zákazníka.

Údržba japonské stěny

Uživatelé u japonských stěn oceňují rovněž jejich snadnou údržbu. Inteligentní způsob uchycení látkových panelů k nosičům pomocí suchého zipu umožňuje snadné sundání látky, snadné je i vytažení dolní výztuže se závažím. Po vyprání se pak látka stejně jednoduše nasadí zpět na své místo. Tkaniny se čistí nebo perou podle použitého materiálu a podle pokynů výrobce. Roletové látky je možné očistit prachovkou nebo vysavačem.

Poptávkový formulář

TECHNOROL - poptávkový formulář
Dotaz k produktu: Japonské posuvné stěny

Poptávka na produkt
window.fluent_form_ff_form_instance_5_3 = {"id":"5","settings":{"layout":{"labelPlacement":"top","helpMessagePlacement":"with_label","errorMessagePlacement":"inline","cssClassName":"","asteriskPlacement":"asterisk-right"},"restrictions":{"denyEmptySubmission":{"enabled":false}}},"form_instance":"ff_form_instance_5_3","form_id_selector":"fluentform_5","rules":{"produkt_field":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[first_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[middle_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[last_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"company":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"city":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"phone":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"},"valid_phone_number":{"value":false,"message":"Phone number is not valid","global":false,"global_message":"Phone number is not valid"}},"email":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"},"email":{"value":true,"message":"This field must contain a valid email","global":false,"global_message":"This field must contain a valid email"}},"description":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"terms-n-condition":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global_message":"This field is required","global":true}}}};

crosschevron-down