Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Motorizace - pohony a řízení

Pohony a řízení usnadní život všem, které nebaví ovládat rolety, sluneční ochranu a garážová vrata namáhavě manuálně.

Firma Becker-Antriebe vyrábí ucelenou řadu pohonů a řízení pro veškeré prvky stínící a garážové techniky. K ovládní postačí stisknutí jediného tačítka.
 
Nabízíme následující typy pohonů:
Pohony rolet Motorizace markýz Pohony garážových vrat
 
POTŘEBUJETE POHON? BECKER MÁ ŘEŠENÍ!

Firma Becker-Antriebe GmbH vznikla před více než 80 lety, kdy bratři Emil a Adolf Becker založili v hessenském Sinnu mechanickou dílnu a položili tím základ pro mezinárodně úspěšný podnik. Přes 80 let zkušeností dokazuje, že kvalita není u Beckera jen prázdnou frází, ale živou firemní filozofií. Není proto divu, že vyzrálé trubkové pohony a řízení od firmy Becker splňují nejvyšší nároky a vynikají mimořádnou spolehlivostí. Dokazují, že rolety a systémy sluneční ochrany mohou být používány konfortním způsobem - zcela automaticky, bez nepohodlného tahání za popruhy, pomocí drátového i rádiového ovládání nebo jednoduše stisknutím tlačítka či časovým spínačem. Pohodlněji to nejde!
 
Díky inovativním pohonům není již nutné namáhavě otáčet klikou, aby se vysunula stínící markýza. Díky ovládání spojeným s pohonem také není třeba vstávat z lehátka – dokonce ani není nutné být doma, aby se markýza při příliš silném větru opět automaticky zasunula. S pohony firmy Becker je pravidelné používání rolet tou nejjednodušší věcí na světě. V létě se místnosti s velkými plochami oken zbytečně příliš nevyhřejí. V zimě snižují rolety až o jednu třetinu náklady na vytápění – a to šetří jak Vaši peněženku, tak i životní prostředí. Kromě toho rolety brání nejen vniknutí nežádoucích pohledů, ale dokonce i nevítaných návštěvníků. Například tím, že se pomocí vyzrálých trubkových pohonů Becker každý den automaticky otevřou a zavřou, i když vůbec nikdo není doma – na přání dokonce i každý den v jinou dobu. Jak je to praktické, že lze všechny tyto výhody užívat tak jednoduše a bez námahy.
 
Není proto divu, že se renomovaná firma Becker- Antriebe GmbH pevně etablovala na trhu. Fundované know-how, důsledné zlepšování a přesvědčivé inovace tvoří solidní základ pro tuto úspěšnou pozici. Ta je zároveň posilována poskytováním kompletních servisních služeb profesionálními partnery a nabídkou odborných poradenských služeb a školení.

BECKER - jde to tak jednoduše!
 

Automatizace rolet

pohon rolety
Proč elektrický pohon rolet?
Nechcete již vstávat a pracně každou roletu ručně vytahovat pomocí kurty nebo Vám pohled na kurtu narušuje útulnost Vašeho domova? Pak zvolte pro stahování, respektive vytahování rolet elektrické pohony Becker. Jednoduchým stisknutím vypínače na zdi se roleta sama rozjede požadovaným směrem aniž by jste museli sami táhnout váhu celé rolety. V případě použití elektrických pohonů si navíc můžete vytvořit systém skupinového či centrálního ovládání rolet, a to z více ovládacích míst.
Zvyšte komfort Vašeho domova!

Motorizace markýz

pohon markýzy
Chcete komfortně dálkově ovládat Vaši markýzu z lehátka? Pak je systém dálkového ovládání Centronic tím ideálním řešením pro Vás! Celý systém pracuje na frekvenci 868 MHz, což oproti konkurenčním výrobkům zajišťuje daleko lepší propustnost objekty (včetně zabudovaných podlahových topných těles, či železobetonových konstrukcí, které jinak zkreslují povelové signály nižších frekvencí). Ve volném prostranství pracují tyto vysílače s dosahem až 300m.
BECKER - jde to tak jednoduše.
 

Pohony garážových vrat

pohon vrata
Pro Vaše rolovací vrata nabízí BECKER odpovídající trubkový pohon. K tomu ještě celou paletu příslušenství mechanického či elektronického - ovládání, jako například řízení "Beck-O-Tronic" s dálkovým ovldáním s možností připojení fotonuěk, kódovací klávesnice, klíčového spínače či spolehlivé optické bezpečnostní lišty na spodní hranu vrat. Pro spolehlivou ochranu Vás, Vašich blízkých a Vašeho majetku.
Becker rozhýbá Vaše vrata!