Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Římské rolety Padva a Majorca

Římské rolety Padva a Majorca
Římské rolety jsou elegantním a moderním řešením stínících systémů. Různorodost textílií v nabídce zaručí, že si najdete vhodný vzor pro váš osobitý interiér.

Římské rolety lze jednoduše popsat jako vodorovně se řasicí systémy z libovolných látkových materiálů. Ovládají se řetízkem nebo šňůrkou. Římské rolety mohou být ze silnějších látek, kdy řasení je mnohem bohatší a dekorativnější, nebo naopak látek průhledných.

Římské látkové rolety dokáží zastínit okno, ale spíše se používají v povytažené poloze a zkrátka zdobí. Oblíbené jsou v kuchyních, kde hospodyňky vaří a zároveň mají oknem výhled na rozkvetlou zahradu. Pokud je sluníčko intenzivní, stačí římskou roletu trochu popustit a zamezit paprskům vstoupit do místnosti.

Římské rolety Padva mají systém hliníkové kolejničky (bílé) + 2 úchyty, které se montují do stěny, kolejnice se jednoduše do úchytů zacvakne. Mechanizmus je možno namontovat do stropu nebo do stěny. Tkanina rolety je na mechanizmu připevněná pomocí suchého zipu a řasících pásek, které umožňují jednoduchou manipulaci (složení před praním a opětovné nasazení).

V materiálu jsou všité vodorovné tunely s vkládacími plastovými tyčinkami. Roleta Padva se vytahuje nahoru / spouští se dolů pomocí šňůrky a zastaví se v požadované výšce automaticky. Vytáhnutá roleta má v kuse naskládané rovnoměrné záhyby. Blokovací machanizmus umožňuje jednoduše regulovat libovolné rozvinutí rolety, standartní je šňůrka vedená po pravé straně rolety. Roleta Padva je ukončena rovným spodním okrajem.
 
 
Látkové rolety římské Látkové rolety římské Látkové rolety římské Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca Římské rolety Padva a Majorca
 
Poptávkový formulář