Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Garážová vrata

Garážová vrata tvoří v současnosti nástroj takřka každodení potřeby, neboť osobní automobil již vlastní zhruba polovina národa.

Garážová vrata však neposkytují jen ochranu majetku, ale tvoří i tepelnou a zvukovou izolaci. Také na provozní spolehlivost a vzhled garážových vrat je kladen stále větší důraz.
 
Nabízíme následující typy garážových vrat:
Rolovací garážová vrata Sekční garážová vrata
Jak tedy nejlépe garáž uzavřít? Existuje několik různých typů garážových vrat - nejjednodušším jsou výklopná vrata. Běžně používaným typem jsou rolovací vrata. Díky svým vynikajícím technickým parametrům a výborným tepelně-izolačním vlastnostem jsou však nejrozšířenější sekční vrata.
 
Privátní rolovací a sekční garážová vrata jsou určena jak pro standardní garáže, tak i pro dvojgaráže nebo vjezd do hromadných garáží.

Od průmyslových vrat se liší svým vnějším vzhledem a použitým pohonem. Jsou stejně jako průmyslová vrata vyráběna z komponentů určených pro vysoké provozní zatížení. Konstrukce a povrchová úprava zajišťují vysokou provozní spolehlivost a dlouhou životnost.
 

Rolovací garážová vrata

rolovací garážová vrata
Rolovací garážová vrata od firmy Technorol jsou nezbytným doplňkem Vašeho komfortního bydlení. Rolovací vrata jsou vyrobeny z hliníkových profilů, které jsou plněny polyuretanovou výplní. Vodící lišty jsou též z hliníkových slitin. Hliníkové profily zajišťují naprostou odolnost proti korozi. Rolovací vrata od naší firmy Vám zajistí bezporuchové ovládání i v období zimních měsíců. Námraza nikdy nepronikne dovnitř Vaší garáže. Komponenty na vrata jsou od firmy BILDING PLASTIC.
 

Sekční garážová vrata

sekční garážová vrata
Sekční kazetová a lamelová vrata TRIDO jsou složena ze sekcí, které pomocí systému pružin zajíždějí ve vodících kolejnicích pod strop. Sekce s bezpečnostními zámky proti sevření prstu jsou tvořeny dvěma galvanizovanými plechy s povrchovým vzorem STUCCO nebo imitací světlého a tmavého buku. Je možné provést dodatečný nástřik z barevné škály RAL.
Sekční vrata lze instalovat bez stavebních úprav. Komponenty vrat jsou od České firmy TRIDO.