Stíníme již přes 26 let

Římské rolety Padva a Majorca

Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Římské rolety Padva a Majorca

Římské rolety jsou elegantním a moderním řešením stínících systémů. Různorodost textílií v nabídce zaručí, že si najdete vhodný vzor pro váš osobitý interiér.

Římské rolety lze jednoduše popsat jako vodorovně se řasicí systémy z libovolných látkových materiálů. Ovládají se řetízkem nebo šňůrkou. Římské rolety mohou být ze silnějších látek, kdy řasení je mnohem bohatší a dekorativnější, nebo naopak látek průhledných.

Římské látkové rolety dokáží zastínit okno, ale spíše se používají v povytažené poloze a zkrátka zdobí. Oblíbené jsou v kuchyních, kde hospodyňky vaří a zároveň mají oknem výhled na rozkvetlou zahradu. Pokud je sluníčko intenzivní, stačí římskou roletu trochu popustit a zamezit paprskům vstoupit do místnosti.

Římské rolety Padva mají systém hliníkové kolejničky (bílé) + 2 úchyty, které se montují do stěny, kolejnice se jednoduše do úchytů zacvakne. Mechanizmus je možno namontovat do stropu nebo do stěny. Tkanina rolety je na mechanizmu připevněná pomocí suchého zipu a řasících pásek, které umožňují jednoduchou manipulaci (složení před praním a opětovné nasazení).

V materiálu jsou všité vodorovné tunely s vkládacími plastovými tyčinkami. Roleta Padva se vytahuje nahoru / spouští se dolů pomocí šňůrky a zastaví se v požadované výšce automaticky. Vytáhnutá roleta má v kuse naskládané rovnoměrné záhyby. Blokovací machanizmus umožňuje jednoduše regulovat libovolné rozvinutí rolety, standartní je šňůrka vedená po pravé straně rolety. Roleta Padva je ukončena rovným spodním okrajem.

Poptávkový formulář

TECHNOROL - poptávkový formulář
Dotaz k produktu: Římské rolety Padva a Majorca

Poptávka na produkt
window.fluent_form_ff_form_instance_5_3 = {"id":"5","settings":{"layout":{"labelPlacement":"top","helpMessagePlacement":"with_label","errorMessagePlacement":"inline","cssClassName":"","asteriskPlacement":"asterisk-right"},"restrictions":{"denyEmptySubmission":{"enabled":false}}},"form_instance":"ff_form_instance_5_3","form_id_selector":"fluentform_5","rules":{"produkt_field":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[first_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[middle_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"names[last_name]":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"company":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"city":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"phone":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"},"valid_phone_number":{"value":false,"message":"Phone number is not valid","global":false,"global_message":"Phone number is not valid"}},"email":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"},"email":{"value":true,"message":"This field must contain a valid email","global":false,"global_message":"This field must contain a valid email"}},"description":{"required":{"value":false,"message":"This field is required","global":false,"global_message":"This field is required"}},"terms-n-condition":{"required":{"value":true,"message":"This field is required","global_message":"This field is required","global":true}}}};

crosschevron-down