Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Zachycují přímé sluneční záření a umožňují plynule regulovat intenzitu osvětlení. Umístění žaluzií vně budov účinně ovlivňuje tepelné klima interiéru.

Venkovní žaluzie mohou být ovládány klikou nebo elektropohonem.
Hledáte-li žaluzie pro stínění v interiéru, naši nabídku naleznete na stránce žaluzie.
 
 

Venkovní (exteriérové) žaluzie

Pomocí naklápění lamel si můžete plynule regulovat intenzitu denního světla v místnosti. Venkovní žaluzie umožňují větrání otevřeným oknem i v zataženém stavu. 

Jednotlivé typy venkovních žaluzií se liší především tvarem a šířkou lamely, typem ovládání a způsobem bočního vedení lamel.

 

Venkovní žaluzie

od nás nabízí tyto výhody:
elegantní design - vizuálně atraktivní prvek, který je ozdobou všech moderních budov
tepelný komfort - efektivní ochrana před slunečním zářením / úspora nákladů na topení
komfort - možnost větrání při nepříznivých povětrnostních podmínkách (i v dešti)
soukromí - dokonalá ochrana před nevítanými pohledy, zatemnění až 100%
zvuková izolace - snižuje hladinu okolního hluku
bezpečnost - zvyšuje zabezpečení oken před poškozením i vloupáním
servis - 2 až 5 let záruka a 6 měsíců garance ceny, pozáruční servis
 
 
Naše nabídka venkovních žaluzií
 
Venkovní žaluzie Z-90

Venkovní žaluzie Z-90

Venkovní žaluzie Z-90 jsou technicky nejvyspělejší venkovní žaluzie z oblasti exteriérového stínění. Lamely ve tvaru písmene "Z" jsou široké 90 mm a v uzavřeném stavu vytváří celistvou plochu, která zaručuje dokonalé zastínění. Vizuálně jde o prudce elegantní doplněk, který je vhodný pro rodinné domy i administrativní budovy.
 
Venkovní žaluzie Z-70

Venkovní žaluzie Z-70

Venkovní žaluzie Z-70 jsou technicky nejvyspělejší venkovní žaluzie z oblasti exteriérového stínění. Lamely ve tvaru písmene "Z" jsou široké 70 mm a v uzavřeném stavu vytváří celistvou plochu, která zaručuje dokonalé zastínění. Vizuálně jde o prudce elegantní doplněk, který je vhodný pro rodinné domy i administrativní budovy.
 
Venkovní žaluzie S-90

Venkovní žaluzie S-90

Venkovní žaluzie S-90 představují špičku v exteriérovém stínění z hlediska účelnosti a designu. Lamely ve tvaru písmene "S" o šířce 90 mm vytváří v uzavřeném stavu celistvou a elegantní plochu.
 
Venkovní žaluzie S-65

Venkovní žaluzie S-65

Venkovní žaluzie S-65 představují špičku v exteriérovém stínění z hlediska účelnosti a designu. Lamely ve tvaru písmene "S" o šířce 65 mm vytváří v uzavřeném stavu celistvou a elegantní plochu.
 
Venkovní žaluzie C-80

Venkovní žaluzie C-80

Venkovní žaluzie C-80 jsou nejpoužívanějším typem v exteriérovém stínění, zejména kvůli působivému vzhledu a příznivým pořizovacím nákladům. Lamely ve tvaru písmene "C" o šířce 80 mm vytváří v uzavřeném stavu celistvou plochu s elegantním, přiměřeně hustým šrafováním.
 
 

Venkovní žaluzie - cena

Při plánování pořízení venkovních žaluzií je důležitým parametrem instalace také jejich cena. Mnoho "odborníků" dokáže stanovit cenu "od stolu", aniž by zjišovali podrobnosti - prodají přece to, co mají skladem. Jejich hlavním prodejním nástrojem je fráze venkovní žaluzie cena.

Pro nás je spokojenost zákazníků na prvním místě a proto se nejprve zeptáme na konkrétní představu klienta a jeho potřeby. Následně se seznámíme s počtem, tvarem a velikostí instalačních otvorů a se všemi stavebními souvislostmi (rozestavěnost, dopravní obslužnost, elektrické přívody apod.) Bez uvedených informací se kvalitní cenová nabídka vypracovat nedá.

Proto neváhejte a napište nám nebo zavolejte. Ochotně Vám poradíme s výběrem vhodného řešení a zašleme Vám nezávaznou cenovou nabídku, odpovídající konkrétnímu rozsahu Vaší poptávky.

 
 
Venkovní žaluzie Venkovní žaluzie Venkovní žaluzie Venkovní žaluzie Venkovní žaluzie Venkovní žaluzie Venkovní žaluzie Venkovní žaluzie Venkovní žaluzie Venkovní žaluzie Venkovní žaluzie Venkovní žaluzie Venkovní žaluzie Venkovní žaluzie Venkovní žaluzie Venkovní žaluzie Venkovní žaluzie Venkovní žaluzie Venkovní žaluzie Venkovní žaluzie