Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Pergoly

Původně sloužily pergoly především jako pevná konstrukce pro popínavé druhy rostlin.

V současnosti však nacházejí další využití a uplatňují se také jako ochrana před sluncem, větrem a deštěm.
 

Konstrukce pergoly může být pevná nebo pohyblivá, přičemž samozřejmostí je možnost elektrického ovládání. Při horním zakrytí Vás pergola ochrání před sluncem a deštěm, boční zakrytí zajistí ochranu proti větru. I zakrývací prvky je možné ovládat elektricky nebo manuálně. Na výběr je také celé řada elektronického vybavení (senzory větru, deště apod.)

 

S výběrem pergoly Vám poradíme - seznámíme Vás s technickými možnostmi instalace a pomůžeme Vám vybrat ten správný typ pergoly pro Vás.

 

Pergoly na přání

pergoly na přání
Víte, jak má vypadat Vaše pergola? Dokážeme zrealizovat cokoliv!

Vaše pergola může být sklápěcí, rolovací, screenová, posuvná, s bezpečnostním sklem, s boční stěnou, s dřevěnými roletami, s posuvnými panely, zkrátka s čímkoliv, co si jen vymyslíte!

Zrealizujte Vaše představy a dopřejte si originalitu!
 

Pevné hliníkové pergoly

hliníkové pergoly
Hliníkové pergoly poskytují stejné pohodlí, jako pergoly dřevěné, ale nepotřebují údržbu, mají delší životnost a také jejich vzhled je modernější...
 

Rolovací pergoly

rolovací pergoly
Rolovací pergoly jsou vhodné jako ochrana před vlivy počasí nejen pro letní restaurace, ale i zahradní posezení u rodinných domů. U všech typů je možné využít elektrické ovládání zatažení látky.
 

Rolovací pergoly s prosklením

rolovací pergoly s prosklením
Robustní hliníková konstrukce rolovací pergoly s prosklením je vybavena integrovaným bezpečnostním sklem. Tato pergola nabízí celoroční ochranu před deštěm a případně i sněhem.
 

Sklápěcí pergoly

sklápěcí pergoly
Lamelové systémy na zastřešení sklápěcích pergol jsou jedinečné systémy, které Vám umožní plynule naklápět hliníkové lamely a regulovat tak prostup světla. Úplným zavřením lamel získáte střechu odolnou proti dešti i povětrnostím podmínkám.
 

Pevné dřevěné pergoly

dřevěné pergoly
Dřevěná pergola Vám z části zahrady nebo terasy vytvoří relaxační zónu na čerstvém vzduchu, kterou můžete využívat k práci i odpočinku. Je možné ji vybavit pevnými či zatahovacími stínícími prvky.
 
 

Zahradní pergoly

Dle využití lze pergoly dělit na skupiny: vchodové pergoly, dělící pegoly, rohové pergoly, střešní pergoly, brány, loubí apod. Označení zahradní pergoly bychom v této souvislosti použili pro skupinu pergol, které užíváme jako "pergoly pro posezení".

Zahradní pergoly mají vytvořit pocit klidu a soukromí ve vybrané části zahrady. Mohou být uzavřené nebo poskytovat výhled do některé části zahrady. Přirozeným zázemím pro návštěvníky je pevný či mobilní sedací nábytek a přiměřená ochrana před sluncem.