Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie nabízejí veškeré výhody běžných horizontálních žaluzií, avšak vnáší do interiéru dotek luxusu a přírody. Hodí se proto do společenských a reprezentativních prostor, nebo jako praktický a designový doplněk bytů a kanceláří.

Lamely dřevěných žaluzií jsou vyráběny z kvalitního a trvanlivého dřeva pro zachování dlouhodobé barevné a tvarové stálosti.
 

Dřevěné žaluzie 25 a 35 mm

Horizontální dřevěné žaluzie Dřevěné horizontální žaluzie 20 a 35mm jsou vyrobené z vysoce kvalitního dřeva a vytvářejí v interiéru použitím přírodního materiálu dojem útulnosti a přirozenosti. Příznivé jsou také ekologické vlastnosti produktu. Horní ochranná lišta, spodní nosník a ostatní detaily jsou vyrobeny ze dřeva v přibližné barvě lamel. K dispozici jsou různé druhy montážních úchytů bez nutnosti šroubování a dále také možnost montáže bez mechanického zásahu do okna.
 

Dřevěné žaluzie 50 a 63 mm

Horizontální dřevěné žaluzie Dřevěné horizontální žaluzie 50 a 63mm nalézají uplatnění jako reprezentativní a vysoce účelový doplněk bytů, kanceláří, společenských místností a všude tam, kde je třeba docílit protisluneční ochrany a estetického účinku zároveň.
 
Dřevěné žaluzie 25mm Dřevěné žaluzie 25mm Dřevěné žaluzie 25mm Dřevěné žaluzie 25mm Dřevěné žaluzie 25mm Dřevěné žaluzie 25mm Dřevěné žaluzie 25mm Dřevěné žaluzie 25mm Dřevěné žaluzie 50mm Dřevěné žaluzie 50mm Dřevěné žaluzie 50mm Dřevěné žaluzie 50mm Dřevěné žaluzie 50mm Dřevěné žaluzie 25mm Dřevěné žaluzie 25mm Dřevěné žaluzie 25mm
 
Poptávkový formulář