Stíníme již přes 26 let

Sítě proti hmyzu

Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou oceněny zpravidla tehdy, když si toužíme nerušeně a naplno vychutnat horké letní dny až do pozdních večerních hodin v domě či bytě.

Sítě proti hmyzu jsou efektivní a přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.

PROČ SÍTĚ PROTI HMYZU?
 • účinná ochrana proto obtížnému hmyzu
 • umožňuje nerušený spánek v letním období
 • perfektní vzhled
 • sladění s oknem či dveřmi
 • minimální potřeba místa
 • vysoká světelná propustnost síťoviny
 • snadná manipulace
 • jednoduché a rychlé čištění
 • nevyžaduje téměř žádnou údržbu
 • možnost dodatečné montáže
 • široký výběr barev dle stupnice RAL nebo výběr z imitací dřeva

PEVNÉ SÍTĚ S RÁMEM

Pevné sítě proti hmyzu s rámem jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a na okně je prakticky neviditelná. Rám o rozměrech 25 x 10 mm je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, imitaci dřeva nebo v RAL provedení. Rám je v rozích spojen plastovými prvky. Tato síť může být zhotovena i v šikmém provedení. Rám je možno uchytit do konstrukce okna několika způsoby. Nejpoužívanější způsob uchycení je pomocí plastových obrtlíků.

Technické údaje
typ max. doporučená plocha
sítě pevné 25mm 2,5 m²

PEVNÉ SÍTĚ S LÍMCEM

Sítě proti hmyzu s límcem jsou určeny pro použití do plastových oken. Rám je opatřen límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Tím je dosaženo lepšího vzhledu sítě a její větší těsnosti. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a na okně je prakticky neviditelná. Rám je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, imitaci dřeva nebo v RAL provedení. Montáž sítě je možno provádět z interiéru. Většinou se provádí pomocí hliníkových otočných háčků o velikostech 15, 17 a 20 mm.

Technické údaje
typ max. doporučená plocha
sítě s límcem 2,5 m²

PEVNÉ SÍTĚ DVEŘNÍ PANTOVÉ

Síťové dveře si v poslední době získaly velikou oblibu. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a je prakticky neviditelná. Rám o rozměrech 53 x 20 mm je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé nebo v RAL provedení. Rám je v rozích spojen vnitřními plastovými prvky. Síťové dveře lze namontovat se samozavíracími panty, ochrannou lištou proti prokopnutí a dalšími doplňky.

Síť je otočná na dvou až třech závěsech, buď běžných s dovíráním na magnet nebo na pružinových samouzavíracích pantech.

Technické údaje
typ max. doporučená šířka max. doporučená výška
síťové dveře 120 cm 240 cm

ROLOVACÍ SÍTĚ OKENNÍ

Samonavíjecí síť je možno v době, kdy ji nepotřebujeme, vytáhnout do kastlíku. Je tím docíleno mnohem větší životnosti. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna. Je dodávána v šedé barvě a je prakticky neviditelná. Vodící lišty s kastlíkem jsou standardně dodávány v barvě bílé a hnědé. V případě požadavku je možno dodat v barvě RAL. V případě odsazení sítě od výplně je možnost dodat vynášecí úhelník 40 x 20 mm.

Použití

pro okna
horizontální box - stahování dolů
zajištění ve vodící liště

Technické údaje
typ max. plocha min. šířka
samonavíjecí sítě okenní 2,5 m² 60 cm
samonavíjecí sítě dveřní 3 m²  

ROLOVACÍ SÍTĚ DVEŘNÍ

Samonavíjecí síť je možno, v době kdy ji nepotřebujeme, vytáhnout do kastlíku. Je tím docíleno mnohem větší životnosti. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna. Je dodávána v šedé barvě a je prakticky neviditelná. Vodící lišty s kastlíkem jsou standardně dodávány v barvě bílé a hnědé. V případě požadavku je možno dodat v barvě RAL. V případě odsazení sítě od výplně je možnost dodat vynášecí uhelník 40 x 20 mm. K výrobku je možno dodat pro lepší uchycení magnetickou lištu.

Použití

pro balkónové dveře
vertikální box - stahování do boku
zajištění magnetem v boční liště

Technické údaje
typ max. plocha min. šířka
samonavíjecí sítě okenní 2,5 m² 60 cm
samonavíjecí sítě dveřní 3 m²  

Poptávkový formulář

TECHNOROL - poptávkový formulář
Dotaz k produktu: Sítě proti hmyzu

Poptávka na produkt

PEVNÉ SÍTĚ - VZORNÍK

Rám sítí pevných standardně dodáváme v barvě bílé, hnědé a imitaci dřeva.
Za příplatek možnost dodání v barvě RAL.

bílá

hnědá

imitace dřeva

Vzorník RAL

ROLOVACÍ SÍTĚ - VZORNÍK

Rám sítí pevných standardně dodáváme v barvě bílé, hnědé. Za příplatek se mohou dodat i v barvě RAL.

bílá

hnědá

Vzorník RAL

crosschevron-down