Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Rolovací pergoly

Rolovací pergoly jsou vhodné pro zákazníka, který se chce odlišit. Ať už se jedná o luxusní slunečníky nebo specifickou membránovou architekturu, společným jmenovatelem je nejvyšší kvalita zpracování a skvělé vlastnosti při stínění.

Tato rubrika nabízí atypické stínící prvky do exteriéru a luxusní využití volného prostoru.
 

Další typy pergol naleznete na stránce pergoly.

Na této stránce naleznete podobné produkty, jako na stránce markýzy, neboť přesnou hranici mezi tímto typem pergol a markýzami nelze zcela vymezit.

 

Rolovací pergoly CUBOLA

Rolovací pergola CUBOLA

Aktuálními trendy jsou řešení pro tzv. Outdoor living – život venku. Všichni jsme řadu hodin v práci, v uzavřených prostorách s umělým osvětlením. Každou volnou chvíli proto chceme trávit venku, na čerstvém vzduchu a užívat si volnosti. Změny počasí však často zabraňují užívání našich teras či zahrad.

Proto je tady rolovací pergola CUBOLA, která Vám umožní daleko více využívat Vaši zahradu nebo terasu.

Absolutní novinka a hit pro letošní sezónu. Ideální pro soukromé účely a perfektní pro restaurace a hotely. Flexibilní terasová markýza, která se maximálně přizpůsobí Vašim potřebám. Skvělá jako reklamní nosič díky vertikálnímu prvku, který zároveň chrání před nízkým sluncem. Motorizovaný systém, který se samostatně hodí také pro krytí zimních zahrad, je nesen dvěma nebo čtyřmi hliníkovými pilíři bez viditelných spojů. Robustní, ale vzdušná a elegantní konstrukce zaujme na první pohled. Je stabilní, odolná vůči větru a díky několika variantám kotvení je možné ji umístit kdekoliv v prostoru nebo přikotvit k domu.

Naprostým unikátem je možnost řazení pergol vedle sebe bez viditelných spojů, což ocení zejména v gastronomii, kde je nutné vytvořit větší prostor pro pohoštění zákazníků bez nutnosti přidávat stojné nohy a tím ubírat prostor pro posezení.

Cubolu je možné částečně nebo zcela uzavřít bočním krytím ScreenZip a tak vytvořit zcela uzavřený samostatný prostor. ScreenZip je opatřen potahem z tkaniny Soltis nebo screen, které jsou prodyšné, propouští denní světlo a umožňují průhled ven, zároveň však chrání před průnikem nežádoucího slunečního záření a hmyzu. Systém Zip také zajistí odolnost proti větru.

Rolovací pergoly PERGOLINO

Rolovací pergola PERGOLINO

Rolovací pergola PERGOLINO slouží zejména jako ochrana před vlivy počasí, a to nejen pro letní restaurace, ale i pro zahradní posezení a terasy rodinných domů. Robustní velmi jednoduše se montující clona s ochranným kastlíkem, který v zataženém stavu dokonale chrání látku. Po celé délce kastlíku probíhá drážka, do které se upevňují vodící lišty s možností zvolit jejich polohu. Plynové pružiny integrované uvnitř uvedených lišt umožňují velmi silné napnutí látky. PERGOLINO v přední části podepírá dvojice či trojice stojin, které jsou z důvodu ukotvení zasunuty do země, nebo do betonových květináčů. Pro ovládání je výrobek standardně vybaven motorem s elektronickými dorazy.

 
Rolovací pergola PERGOLINO + screen Rolovací pergola PERGOLINO + screen Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola CUBOLA Rolovací pergola CUBOLA Rolovací pergola CUBOLA Rolovací pergola CUBOLA Rolovací pergola CUBOLA Rolovací pergola CUBOLA Rolovací pergola CUBOLA Rolovací pergola CUBOLA Rolovací pergola CUBOLA Rolovací pergola CUBOLA Rolovací pergola CUBOLA Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola MIRANDA Rolovací pergola MIRANDA Rolovací pergola MIRANDA VETRO Rolovací pergola MIRANDA VETRO Rolovací pergola MIRANDA VETRO Rolovací pergola MIRANDA VETRO Rolovací pergola MIRANDA VETRO Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola PERGOLINO Rolovací pergola CUBOLA Rolovací pergola CUBOLA Rolovací pergola CUBOLA Rolovací pergola CUBOLA Rolovací pergola CUBOLA Rolovací pergola CUBOLA Rolovací pergola CUBOLA Rolovací pergola CUBOLA Rolovací pergola CUBOLA Rolovací pergola CUBOLA
 
Poptávkový formulář