Stíníme již přes 26 let

Posuvné pergoly

Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Posuvné pergoly

U posuvných pergol se pohybuje markýzou, která tvoří svrchní část pergoly. Markýzu lze jednoduše roztahovat a stahovat podle aktuálních potřeb uživatele. Hodí se jak k rodinným domům, tak třeba na zahrádky restaurací. 

Hliníková konstrukce pergoly se dodává v různých barevných provedeních, takže ji lze sladit s fasádou nebo dalšími stavebními prvky budovy. Posuvnou markýzy tvoří kvalitní materiál s úpravou odpuzující nejen vodu, ale také nečistoty. Proto bude vypadat skvěle i po řadě měsíců používání pergoly. Látka markýzy je ukotvená v bočních pohyblivých lištách. 

Na výběr jsou různě prostupné druhy látky na markýzu, takže si určitě najdete vhodné řešení pro pergolu na nejprudším slunci i v polostínu, ale lze použít třeba i markýzu z PVC. K tomu je samozřejmě k dispozici široká škála odstínů a designů, aby se posuvná pergola hodila přesně na vaši terasu či balkon. 

Různé druhy kovové konstrukce i materiálu markýzy, standardizované rozměry, případně možnost objednat si posuvnou pergolu také na míru, vám umožní umístit posuvnou pergoly do jakéhokoliv prostoru. Pohon tvoří elektromotor, takže ovládání je velmi jednoduché. U některých modelů lze použít i aplikaci v mobilu. Jako doplněk si lze objednat také efektní LED osvětlení.

Změňte svůj venkovní prostor na oázu klidu a luxusu s našimi posuvnými pergolami. Naše hliníkové pergoly spojují funkčnost s elegancí, umožňují regulovat stín a světlo podle vašich představ. Nezáleží na počasí – díky odolným materiálům vám poskytnou komfort v každém ročním období. Navrženy s ohledem na detail, naše pergoly přinášejí nejen účelnost, ale také krásu do vašeho venkovního prostoru.

Konfigurator

Pergola Move

Posuvná pergola Move - vaše brána k dokonalému venkovnímu životu. S elegantním designem a inovativní technologií vám Move poskytne optimální kontrolu nad svým venkovním prostorem. Regulujte stín a světlo podle…
Pergola Move

Poptávkový formulář

TECHNOROL - poptávkový formulář
Dotaz k produktu: Posuvné pergoly

Poptávka na produkt

crosschevron-down