Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Pergoly na přání

Pergoly na přání jsou jedinečnou příležitostí pro Vaši tvořivost - navrhněte si pergolu podle vlastních představ a získejte originál!

Dokážeme zrealizovat jakékoliv Vaše představy, nic pro nás není problém. Vaše pergola může být sklápěcí, rolovací, screenová, posuvná, s bezpečnostním sklem, s boční stěnou, s dřevěnými roletami, s posuvnými panely, zkrátka s čímkoliv, co jen Vaše představivost přinese!

Zrealizujte Vaše představy a dopřejte si originalitu!
 
Další typy pergol naleznete na stránce pergoly.
 

Pergoly na přání ALULINE

Pergola na přání ALULINE

Základním konstrukčním prvkem pergol na přání ALULINE jsou pravoúhlé hliníkové trámy o velikosti 11 x 11 cm. Spojovací prvky jsou umístěny uvnitř vlastní konstrukce, čímž získává pergola na eleganci a vizuálně vytváří dojem celistvého celku. Stejným způsobem lze upevnit držáky stropních profilů a stínící clony.

Pergoly ALULINE lze použít jako samostatně stojící nebo je lze ukotvit ke stěně sousedícího objektu. Základní barevné provedení je v bílé nebo antracitově šedé barvě, na přání lze nalakovat barvou dle vlastního výběru dle vzorníku barev RAL.

 
Pergoly na přání ALULINE Pergoly na přání ALULINE Pergoly na přání ALULINE Pergoly na přání ALULINE Pergoly na přání ALULINE Pergoly na přání ALULINE Pergoly na přání ALULINE Pergoly na přání ALULINE Pergoly na přání ALULINE Pergoly na přání ALULINE Pergoly na přání ALULINE Pergoly na přání ALULINE Pergoly na přání ALULINE Pergoly na přání ALULINE Pergoly na přání ALULINE Pergoly na přání ALULINE Pergoly na přání ALULINE Pergoly na přání ALULINE Pergoly na přání ALULINE Pergoly na přání ALULINE Pergoly na přání ALULINE Pergoly na přání ALULINE Pergoly na přání ALULINE Pergoly na přání ALULINE Pergoly na přání ALULINE Pergoly na přání ALULINE
 
Poptávkový formulář