Potřebujete poradit s výběrem či sestavit nabídku na míru?

Dřevěné pergoly

Dřevěné pergoly - TECHNOROL
Dřevěné pergoly poskytují uživatelům spoustu výhod. Z malého kousku zahrady nebo terasy Vám dřevěná pergola vytvoří relaxační zónu na čerstvém vzduchu, kterou můžete využívat k práci i odpočinku.
 
Je možné ji vybavit pevnými či zatahovacími stínícími prvky.
 
Další typy pergol naleznete na stránce pergoly.
 

Dopoledne Vám vytvoří bezpečný venkovní dětský pokoj ve kterém budete mít děti neustále pod kontrolou, s příchodem kamarádky ji změníte ve vzdušnou kavárnu a večer manžel pouhým přeskupením několika kusů zahradního nábytku v otevřenou zahradní restauraci s grilem.

 

Zastřešení pergoly

Pergoly lze zastřešit různými způsoby, od klasických pevných (nepohyblivých) střech až po moderní zatahovací stínící prvky. Výběr vhodného způsobu zastřešení pergoly je vhodné posuzovat zejména v architektonických souvislostech s okolím (zahradou) a v souvislosti s plánovanými světelnými podmínkami.

Použitím klasických neprůsvitných střešních krytin se ochudíme o podstatnou část přirozeného denního světla a naše pergola se promění v besídku. Klasické krytiny také mohou nepřiměřeně opticky "zatížit" ráz zahrady a ze vzdušné rekrační zóny se rázem stane tuctová zahrada typu nepopulárního podnikatelského baroka.

Pohyblivé stínící prvky vyřeší zastřešení pergoly jednoduše a elegantně a přizpůsobí se každé situaci. Moderní materiály pohyblivých clon odolají i krátkému dešti. Při vyšších nárocích na ochranu před deštěm je vhodné kombinovat stínící prvky s průhledným zastřešením. K dispozici je řada materiálů, od polykarbonátových desek až k bezpečnostnímu tvrzenému sklu.

Každý z materiálů má své výhody i nevýhody. Kontaktujte nás, s výběrem vhodné krytiny Vám rádi poradíme.

 

Zahradní altán

Zahradní altán je prvkem zahradní ozdobné architektury, který přináší majitelům příležitost k celodenímu letnímu pobytu na zahradě. Je druhem zahradního domku, většinou s velkými a uzavřenými okny a prosklenými dveřmi. Varianty velikostí, konstrukcí a uspořádání se však mohou lišit, záleží na stylu zahrady a koloritu okolí.

Zahradní altán je příhodným místem k tvůrčí činnosti v parném, nebo naopak deštivém létě a zároveň poskytuje klid a soukromí ke hrám a odpočinku.

 
Pevná dřevěná pergola se screeny a střešní markýzou Airomatic Pevná dřevěná pergola se screeny a střešní markýzou Airomatic Pevná dřevěná pergola se screeny a střešní markýzou Airomatic Pevná dřevěná pergola se screeny a střešní markýzou Airomatic Pevné dřevěné pergoly Pevné dřevěné pergoly Pevné dřevěné pergoly Pevné dřevěné pergoly Pevné dřevěné pergoly Pevné dřevěné pergoly Pevné dřevěné pergoly Pevné dřevěné pergoly Pevné dřevěné pergoly Pevné dřevěné pergoly Pevné dřevěné pergoly Pevné dřevěné pergoly Pevné dřevěné pergoly Pevné dřevěné pergoly Pevné dřevěné pergoly Pevné dřevěné pergoly Dřevěné pergoly WOOD LINE Dřevěné pergoly WOOD LINE Dřevěné pergoly WOOD LINE Dřevěné pergoly WOOD LINE Dřevěné pergoly WOOD LINE Dřevěné pergoly WOOD LINE Dřevěné pergoly WOOD LINE Dřevěné pergoly WOOD LINE Dřevěné pergoly WOOD LINE Dřevěné pergoly WOOD LINE Dřevěné pergoly WOOD LINE Dřevěné pergoly WOOD LINE Dřevěné pergoly WOOD LINE Dřevěné pergoly WOOD LINE Dřevěné pergoly WOOD LINE Dřevěné pergoly WOOD LINE
 
Poptávkový formulář